Plyn až na podlahu, super High-Tech akce míří k vám!

nahledovy obrazek ars

Přestává vám čtení a sledování moderních „pecek“ na monitoru stačit a chtěli byste si všechny vychytávky vyzkoušet na vlastní kůži? Můžete! Skvělá série akcí pokračuje, Alza Android RoadShow 2015 startuje a míří k vám! Již nyní vám můžeme slíbit, že to bude nářez. Co jsme si pro vás letos připravili?

Alza Android RoadShow-01

Připravit, pozor, start! Není důležité, zda jste geek a každý den kuchtíte novou verzi ROM pro svůj telefon, nebo se řadíte mezi nováčky a po prvním telefonu s Androidem se teprve poohlížíte. Alza Android RoadShow 2015 je určena úplně pro všechny a rozhodně si každý návštěvník přijde na své. Nejnovější technologie, spousta telefonů, tabletů a dalších přístrojů exkluzivně k vyzkoušení, soutěže, akce, „nadupané“ přednášky, rozhovory, celebrity, krásné ženy a rovněž nějaký ten mls. Letos jsme si pro vás připravili další nářez zajímavostí a novinek – držte si klobouky!

registraceHome

Android RoadShow Praha 15. 11. 2014

Android RoadShow Praha 15. 11. 2014

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • poznáte redakci SvětAndroida
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Do kterých měst se letos podíváme?

Tornádo s nejnovějšími technologiemi a skvělým programem k vám letos dorazí celkem čtyřikrát. Naši pouť započneme v Praze (cesta s Jízdomatem) již 16. 5. 2015, následovat bude Brno (cesta s Jízdomatem) 20. 6. 2015. Tím ale nekončíme. Po letních prázdninách, kdy na pořádnou nakládačku novinek a skvělého programu nasbíráte opět síly, se vracíme do Ostravy (19. 9. 2015). Alza Android RoadShow 2015 zakončí své – jistě úspěšné – tažení 17. 10. 2015, kdy se uvidíme opět v Praze. Pokud nejste ani z jednoho města, nezoufejte. Díky našim partnerům je doprava na místo akce snadná (Jízdomat). Den A, tedy start akce Alza Android RoadShow 2015, se blíží a uvidíme se již za dva měsíce – neváhejte se tedy registrovat!

mapa-ARS-s-popisky registraceHome

Co vás čeká? Bude to nářez!

Nabitý program a tolik unikátních příležitostí, soutěží, přístrojů a akcí snad ani nelze popsat slovy, to se musí zažít! Přesto se o to pokusíme. Z minulých ročníků jsme si vzali jen to nejlepší a provedli mnoho vylepšení, novinek a dalších bonusů, které vyzdvihují Alza Android RoadShow 2015 již nyní na samotný vrchol všech akcí pro mobilní nadšence, ale i nováčky v tomto odvětví. Kdo přijde, ten rozhodně nebude litovat. Náš program a celá akce je určena úplně pro všechny – geeky, nováčky, manželky, přítelkyně, dědečky, babičky i děti a další. Každý si na naší akci přijde na své!

Nadupané přednášky, rozhovory, debaty

Zajímáte se o chytrou domácnost? O nejlepší mobilní telefony na trhu? Chytrá auta? Programování her? Nebo jste prostě jen nováček, který chce ze svého telefonu vyždímat maximum? Tato témata a mnoho dalších, neméně skvělých, na vás čekají v podobě záživných přednášek. Program v daném městě je vždy sestaven tak, aby si každý návštěvník našel téma, které ho pohltí. A troufáme si dokonce tvrdit, že u každé přednášky budete sedět jako připoutaní a „nasávat“ všechny nové a zajímavé informace od našich „spíkrů“. Často budete těmi, kdo se dané informace dozví úplně jako první a exkluzivně pouze na Alza Android RoadShow 2015.

alza android roadshow 2015 prednasky

Přijď a vyhraj špičkový mobil a další ceny

Přijít na skvělou akci, strávit výborný den plný zábavy a nových informací a ještě si domů odnést nový mobilní telefon? To se vám na Alza Android RoadShow 2015 klidně může stát! Připravili jsme pro vás totiž spoustu soutěží o hodnotné ceny, které může vyhrát úplně každý.

alza android roadshow 2015 ceny registraceHome

Vyzkoušejte si přístroje, které se ještě ani neprodávají

Obrovským lákadlem pro všechny návštěvníky je fakt, že na akci Alza Android RoadShow 2015 si můžete vyzkoušet nepřeberné množství novinek, ještě než se dostanou do prodeje. A to nemluvě o těch, které se do prodeje nedostanou vůbec. Chcete si vyzkoušet Google Glass? Virtuální realitu Oculus Rift (a to je vážně pecka!)? Google CardBoard? Nebo si třeba zalétat s některým z Dronů na dálkové ovládání? Přístrojů k vyzkoušení zde bude tolik, že budete mít velké problémy stihnout vyzkoušet všechny. Další ochutnávku si můžete prohlédnout na webu Alza Android RoadShow 2015.

alza android roadshow 2015 glass

Chytrá auta napěchovaná moderní technologií

Systém Android už dnes není jen výsadou mobilních přístrojů, ale své uplatnění našel například v chytrých autech budoucnosti. Chcete si některý z těchto unikátních vozů prohlédnout naživo, nebo se v něm dokonce svézt? Není, nač čekat – dorazte na Alza Android RoadShow 2015! Máme pro vás připravenou skvělou Teslu S (kterou přiveze společnost Liftago) a neméně zajímavý vůz BMW i8. A kdo ví, možná se na Alza Android RoadShow 2015 objeví ještě jiný vůz, který byste „z fleku“ měnili za váš stávající. :)

SAMSUNG CSC

Chytrá domácnost – inspirace pro váš „bejvák“

Kdo říká, že označení „chytrý“ si zaslouží pouze váš telefon? Ukážeme vám, že i spousta přístrojů, které vlastníte doma, toho může umět daleko více. Od chytrých žárovek, které dokonale zpříjemní večerní chvíle v domě, až po chytrý termostat NetAtmo, kterému neunikne žádný stupeň Celsia ani předpověď počasí, či zámek ovládaný Androidem od společnosti Mul-T-Lock. A co vaše televize? Dokážete z ní vytáhnout maximum? Ukážeme vám, jak na to díky Chromecastu!

alza android roadshow 2015 netatmo registraceHome

SmartFit – žijte aktivně s chytrým příslušenstvím

Potřebujete se „dokopat“ k aktivnějšímu stylu života? Začít sportovat? Nebo jen sledovat vaše pokroky v oblíbeném sportu? SmartFit je místo, které hledáte a nemůže chybět ani na Alza Android RoadShow 2015. Krokoměry, chytré náramky či třeba váhy, které automaticky sledují a zaznamenávají snahy o zeštíhlení a shození přebytečných kil. To vše a další vychytávky na vás opět čekají na nejlepší akci roku.

alza android roadshow 2015 fitbit

Wearables – stylová a funkční nositelná elektronika

O chytrých hodinkách čtete stále častěji, už jste ale některé zkoušeli? Znáte nejlepší modely na trhu? Zajímá vás, zda vám bude více vyhovovat Tizen, Android Wear či jiný systém? Vypadají Moto 360 naživo tak skvěle jako na obrázku? Přijďte to zjistit!

Moto-360

GameHall – ráj pařmenů, vyzkoušejte si pecku Unkilled od Madfinger Games jako první v ČR!

Kdo by se nechtěl vrátit do dětských let a zalétat si s hračkami 21. století? Chytré létající Drony, Parrot Sumo na kolečkách či zběsilé a rychlé koule Sphero a Sphero Ollie. Pro pařmeny je připraven také koutek s Nvidia Shield, který sází na skvělou Tegru a je stvořen pro náruživé hráče.

No a bomba na závěr – stejně jako loni bude moci každý návštěvník soutěžit o hodnotné ceny od společnosti Nvidia, navíc ve hře, kterou si bude možné exkluzivně zahrát jen a pouze na Alza Android RoadShow 2015. Tímto peckovým titulem je Unkilled od českých vývojářů z Brna – Madfinger Games!

alza android roadshow 2015 gamehall registraceHome

Krásné ženy a Miss Alza Android RoadShow 2015

Alza Android RoadShow 2015 rozhodně není určena pouze pro mužskou část populace, což dokazují i minulé ročníky, na které dorazila spousta krásných slečen. Ani letos nebude pro návštěvnice chybět soutěž Miss Alza Android RoadShow 2015 o hodnotné ceny. Proto neváhejte a vezměte s sebou na akci přítelkyně, manželky, kamarádky či příbuzné. Rozhodně nebudou litovat! :)

miss-ars-2014-podium

Exkluzivní časopis Alza Android RoadShow 2015

Letos jsme pro vás připravili další z horkých novinek – exkluzivně a pouze na Alza Android RoadShow 2015 si budete moci zdarma odnést domů speciální časopis, který v trafice neseženete (1 kousek pro každou vstupenku :)). V tomto unikátním materiálu na vás čekají články plné Life style témat, exkluzivního obsahu, novinek, slev od partnerů a zajímavých informací, které ani u nás na webu nenajdete. K dostání ale budou také další známé časopisy zdarma – Chip, Maxim či Applikace.

alza android roadshow 2015 casopis

Stánek Světa Androida a celebrity

Zajímavých zařízení je tolik, že se nám skoro ani na stánky nevešly. To nejzajímavější, co se na ostatní stánky nevešlo, naleznete na stánku Světa Androida, kde si mimo jiné můžete i promluvit s našimi redaktory, kteří vás denně zásobují zajímavým obsahem na našem webu. Na akci Alza Android RoadShow 2015 se objeví také zajímavé celebrity, které byste možná ani nečekali. :)

android-roadshow-crew

Registrace startují, neváhejte a ušetřete

První město sice navštívíme až za dva měsíce, akce Alza Android RoadShow 2015 ale startuje již nyní! Registrace jsou totiž již spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Předčasným nákupem vstupenky navíc ušetříte, neboť vstup na jedinečnou akci vás přijde na směšných 50 Kč (to není ani cena dvou piv). Při pohledu na obrovský soupis zajímavostí, novinek, soutěží a dalších zajímavostí i vy sami cítíte, že se jedná spíše o symbolickou částku, která nám pomůže vyselektovat uživatele, kteří se „jen přihlásí a pak až se rozhodnou, jak to celé dopadne“. V případě, že s nákupem vstupenky počkáte do začátku akcí, vyjde vás vstupné na 80 Kč, na místě pak zaplatíte 100 Kč. Včasná registrace se tedy rozhodně vyplatí. :)

registraceHome

Celý proces registrace je velmi snadný, po úspěšném dokončení vám na e-mail přijde vstupenka (QR kód), který je bezpodmínečně nutné uschovat a přinést na akci (bohatě postačí si jej uložit do paměti telefonu a při vstupu jen ukázat). V přípravě je také nový systém, který umožní registraci do více měst na jeden e-mail.

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři registraceHome

Držte si klobouky, největší akce roku se blíží a bude to pecka!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (55)