TOPlist

Známe místo konání brněnské Alza Android RoadShow 2015

Alza-Android-RoadShow-2015-Smart-Fit-1

První zastávku jedinečné akce již máme za sebou a byl to opravdu nářez! Unikátní akce určená pro Android guru i běžné uživatele mobilních telefonů se blíží podruhé – uvidíme se již za týden v sobotu 20. 6. v Brně. Těšit se jako vždy můžete na záplavu nejnovějších technologií, výborných přednášek, rozhovorů, soutěží a dalších zajímavostí. Již nyní víme, kde se celá akce uskuteční – těšit se můžete na prostory sálu Rotunda přímo na brněnském výstavišti.

roadshow-cover

Kde se uskuteční brněnská Alza Android RoadShow 2015?

Obrovský počet zajímavostí se tentokrát vměstná do prostorného areálu A (Rotunda) přímo v prostorách brněnského výstaviště. To se nachází na adrese Výstaviště 405/1, 603 00 Brno-střed. Startujeme již 20. 6. v sobotu.

Planek Brno Vystaviste AARS

Alza Android RoadShow 2015 – hurikán technologií, novinek a zábavy

Alza Android RoadShow 2015 je pro fanouška mobilních technologií a Androidu přímo svátek. Na své si ale přijdou i běžní uživatelé, kteří se po chytrém mobilním telefonu teprve poohlížejí. Tato jedinečná akce je zkrátka určena úplně pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout nejnovější moderní technologie, načerpat spoustu zajímavých a jedinečných informací z přednášek, vyzkoušet virtuální realitu, nejnovější modely na trhu nebo třeba zasoutěžit o skvělé telefony a další hodnotné ceny. S sebou rozhodně vezměte i přítelkyni, manželku nebo kamarádku – vyhrát mohou hodnotné ceny v Miss Alza Android RoadShow 2015.

Přehled několika zajímavostí, na které se může těšit každý:

Alza Android RoadShow 2015 videoreport

Alza Android RoadShow 2015 videoreport

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • poznáte redakci SvětAndroida
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Registrujte se již nyní a ušetřete

Akce Alza Android RoadShow 2015 již odstartovala! Registrace jsou již spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte až polovinu ceny vstupenky. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock, DreamCars a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)