TOPlist

Která dívka z Ostravy je nejkrásnější? (Miss Alza Android RoadShow 2015)

Miss Alza Android Ostrava

Největší soustředění fanoušků Androidu, obrovské množství smartphonů, příslušenství, „vychytávek“, ale i krásných žen. Nepoznáváte, o jaké akci je řeč? Pak vězte, že přesně tak by se dala vystihnout akce z předešlé soboty – Alza Android RoadShow 2015 v Ostravě. Na této akci jsme dali prostor také něžnému pohlaví v podobě soutěže Miss Alza Android RoadShow 2015. Hlasujte pro nejkrásnější dívky z Ostravy již nyní!

Jak soutěžíme?

Nezbytnou a vlastně jedinou podmínkou pro účast v soutěži Miss Alza Android RoadShow 2015 byla samotná účast na akci Alza Android RoadShow 2015 v Ostravě. Poté již stačilo pouze vyhledat našeho fotografa na místě, nechat se vyfotit a souhlasit se zařazením do soutěže. Pro každé město je připraveno samostatné hlasování, výherkyně měst se následně utkají ve velkém finále. Soutěžíme o hodnotné ceny, jejichž znění zatím neprozradíme. Minulý ročník vám ale napoví, že to bude stát za to.

miss-android-roadshow-600x231-2

 

Hlasování začíná – dejte hlas své favoritce

Právě dnes je důležitý den pro všechny soutěžící – hlasování pro město Ostrava startuje. Své hlasy můžete rozdělovat po celý měsíc, 3 krásné slečny s největším počtem hlasů se poté kvalifikují do velkého finále. Neváhejte naše krásky podpořit a do dalších Roadshow s sebou přivést svoji drahou polovičku, kamarádku, ale klidně i maminku :). Hlasování je spuštěno!

ANKETA MISS ALZA ANDROID ROADSHOW OSTRAVA

Neváhejte a zapojte se také

Pokud jste letos skvělou akci Alza Android RoadShow 2015 dosud nenavštívili, ještě není pozdě! Čtvrtá a zároveň poslední letošní zastávka se uskuteční v Praze 17. 10. 2015. Dorazte na výbornou akci, užijte si skvělý den a vyhrajte spoustu hodnotných cen. A nezapomeňte s sebou vzít drahou polovičku, kamarádku či třeba maminku.

Miss registrace roadshow

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)