Alza Android RoadShow 2015 v Brně se blíží, známe program

Alza Android RoadShow 2015

O proběhlé akci Alza Android RoadShow 2015 v Praze jsme vás již informovali formou článku a videoreportu. Pokud jste pražskou RoadShow minuli, nemusíte smutnit – druhá zastávka v Brně se blíží, uvidíme se již 20. 6. v sobotu. Těšit se můžete na spoustu zajímavostí, technologických novinek, rozhovorů či třeba soutěží. Hlavním lákadlem jsou pak unikátní přednášky, které zaujmou nejen odborníky na Android a moderní technologie, ale také běžné uživatele s nulovými zkušenostmi z oblasti Androidu. Témata prezentací jsou speciálně rozvržena tak, aby si na své přišel úplně každý návštěvník – zajímáte se o služby Googlu, chcete z mobilního telefonu vytáhnout maximum, líbí se vám chytrá domácnost či cloudové hraní a programování her? To vše a spoustu dalších zajímavostí se dozvíte prostřednictvím jedinečných přednášek na akci Alza Android RoadShow 2015, druhá zastávka startuje již 20. 6. v Brně.

Program na brněnskou Alza Android RoadShow 2015

Program - Android RoadShow 2015 - dotkni se Androida ve svém městě Android RoadShow 2015 – dotkni se Androida ve svém městě_20150616222342

Plánek prostor Rotundy

mapa_brno_2015

Alza Android RoadShow 2015 – hurikán technologií, novinek a zábavy

Alza Android RoadShow 2015 je pro fanouška mobilních technologií a Androidu přímo svátek. Na své si ale přijdou i běžní uživatelé, kteří se po chytrém mobilním telefonu teprve poohlížejí. Tato jedinečná akce je zkrátka určena úplně pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout nejnovější moderní technologie, načerpat spoustu zajímavých a jedinečných informací z přednášek, vyzkoušet virtuální realitu, nejnovější modely na trhu nebo třeba zasoutěžit o skvělé telefony a další hodnotné ceny. S sebou rozhodně vezměte i přítelkyni, manželku nebo kamarádku – vyhrát mohou hodnotné ceny v Miss Alza Android RoadShow 2015.

Přehled několika zajímavostí, na které se může těšit každý:

Alza Android RoadShow 2015 videoreport

Alza Android RoadShow 2015 videoreport

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • poznáte redakci SvětAndroida
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Registrujte se již nyní a ušetřete

Akce Alza Android RoadShow 2015 již odstartovala! Registrace jsou již spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte až polovinu ceny vstupenky. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock, DreamCars a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)