TOPlist

Miss Alza Android RoadShow 2015: Které dívky vyhrávají? (vyhlášení)

miss ars 2015 – finale nahled

Dnes nastává důležitý moment – hlasování o nejkrásnější dívku Miss Alza Android RoadShow 2015 bylo ukončeno a my si tedy můžeme prozradit, které dívky jste vybrali jako ty nejkrásnější. První tři od nás navíc získají sympatické ceny.

Jak jsme soutěžili?

Podmínkou pro účast v soutěži Miss Alza Android RoadShow bylo dorazit na některou z akcí, které jsme pro vás přichystali v největších českých městech. Poté se už jen stačilo nechat vyfotit naším fotografem a souhlasit s účastí v soutěži. Jak jsme vybírali výherkyně? Slečny z každého města se utkaly v samostatném kole, ze kterého dále pokračovaly do velkého finále. Odtud vzešly 3 dívky s nejvyšším počtem hlasů.

miss-android-roadshow-600x231-2

Výherkyně soutěže Miss Alza Android RoadShow 2015

Loni jsme se postupně podívali do 4 měst, kde se uskutečnila akce Alza Android RoadShow 2015. Připomeňme si výsledky finále z každého kola – vždy 3 soutěžící postoupili do velkého finále.

Do velkého finále se probojovalo 12 slečen, které získaly největší počet hlasů v minulých kolech. Výhry od společnosti čekají na tři krásné dívky s nejvyšším počtem hlasů. Jak tedy naše soutěž dopadla?

Miss Alza Android RoadShow 2015 ceny

  1. Bich Phuong Renáta Pham vyhrává Powerbanka 10400 mAh růžováSluchátka náhlavní Sony růžová32 GB microSD Samsung class 10
  2. Kristýna Pokludová vyhrává Sluchátka špuntová Sony růžováAccent COOL SPEAKER
  3. Tereza Vostatková vyhrává Selfie tyč s Bluetooth

miss ars 2015 podium smallll

A to není vše. S námi totiž vyhrává úplně každá finalistka. Jako soutěžící ve velkém finále Miss Alza Android RoadShow 2015 získáte Prémium účet na 3 měsíce zdarma. Ozvěte se nám prosím na info@svetandroida.cz, abychom vám účet mohli přidělit. Soutěžit s námi se rozhodně vyplatilo.

Podrobnější informace o soutěži

Pravidla soutěže

Výherkyním moc gratulujeme a děkujeme všem soutěžícím i hlasujícím za účast.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)