Které dívky z pražské RoadShow jsou nejkrásnější? (hlasování Miss Alza Android RoadShow 2015)

miss

Dohady o tom, které ženy jsou nejkrásnější, jsou nekonečné. Jak je to v případě návštěvnic akce Alza Android RoadShow 2015? Nyní máte možnost rozhodnout, které dívky jsou nejkrásnější a postoupí do finále soutěže.

Největší soustředění fanoušků Androidu, obrovské množství smartphonů, příslušenství, „vychytávek“, ale i krásných žen. Nepoznáváte, o jaké akci je řeč? Pak vězte, že přesně tak by se dala vystihnout akce Alza Android RoadShow 2015 v Praze a jiných městech. Na této akci jsme dali prostor také něžnému pohlaví v podobě soutěže Miss Alza Android RoadShow 2015. Hlasujte pro nejkrásnější dívky z Prahy již nyní!

Hlasování Miss Alza Androi RoadShow 2015 Praha začíná

Právě dnes je důležitý den pro všechny soutěžící – hlasování pro město Praha startuje. Své hlasy můžete rozdělovat po celý měsíc, 3 krásné slečny s největším počtem hlasů se poté kvalifikují do velkého finále. Hlasování je spuštěno!

Hlasujte pro vaši Miss Alza Android RoadShow Praha
Amálie Krčmářová
25%
15
Petra Ševčíková
35%
21
Tereza Šteklová
7%
4
Veronika Cintlová
30%
18

Průběžné výsledky hlasování Miss Alza Android RoadShow

Anketa probíhá od 27. 10. do 27. 11.

Hlasujte pro vaši Miss Alza Android RoadShow Praha
Amálie Krčmářová
25%
15
Petra Ševčíková
35%
21
Tereza Šteklová
7%
4
Veronika Cintlová
30%
18
Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat