Alza Android RoadShow 2015 Ostrava: Virtuální realita, OnePlus 2 a další lákadla

ARS titul

Největší akce (nejen) pro všechny nadšence do operačního systému se zeleným robotem v čele u nás – Alza Android Roadshow 2015 – tentokrát dorazila do Ostravy. Všichni, kdo se na ni rozhodli 19. září vypravit, si zde mohli vyzkoušet celou řadu nejnovějších zařízení s Androidem na palubě v čele s mnohými milovaným, jinými zatraceným, ale dozajista zajímavým “zabijákem vlajkových lodí” OnePlus 2. Vedle toho si však návštěvníci ostravské Alza Android RoadShow 2015 mohli pohrát s celou řadou Hi-Tech hraček, poslechnout si zajímavé přednášky či si zasoutěžit o spoustu cen. Pokud jste se na tuto nabitou akci do Ostravy nedostali, nezoufejte, další příležitost navštívit a užít si ji budete mít již 17. 10. 2015 v Praze, kde se odehraje poslední zastávka letošní Alza Android Roadshow 2015.

oculus

10 důvodů, proč Alza Android Roadshow 2015 navštívit:

 • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
 • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
 • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
 • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás Ankety
 • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
 • setkání s internetovými celebritami
 • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
 • Miss Alza Android RoadShow 2015
 • poznáte redakci SvětAndroida
 • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Alza Android Roadshow 2015 ještě nikdy nebyla větší a lepší

Rozhodli jsme se, že si zasloužíte zažít více. A proto jsme letošní ročník „naboostovali“ o 200 %. Stejně jako v Praze a Brně i v Ostravě byla akce velkolepá. Kdo zvládl projít všechny stánky, přednášky, vyzkoušet všechny „hračky“ a osahat si zařízení, ten byl v sedmém nebi a musel sám sebe hlídat, aby nepřeplnil svou mozkovou kapacitu. Nevěříte? Tak se podívejte, co všechno bylo v Ostravě k vidění a co jste si mohli vyzkoušet a osahat.

Alza Android RoadShow Ostrava 19. 9. – SvetAndroida.cz

Alza Android RoadShow Ostrava 19. 9. - SvetAndroida.cz

Unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru

Na akci Alza Android RoadShow 2015 není důležité, zda jste expert na mobilní telefony nebo jen pouhý začátečník – na své si přišli úplně všichni. Celý program zajímavých přednášek byl sestaven tak, aby pokryl co nejvíce zajímavých oblastí a z jednotlivých přednášek si mohli odnést všichni plno informací a poznatků. Svou návštěvou nás poctil dokonce i Google, který nám ukázal, jak dokáže všem usnadnit život. Která z přednášek vás zaujala nejvíce? Neostýchejte se a dejte nám vědět do komentářů!

Přednášky na Alza Android RoadShow 2015 Ostrava

 • Samsung novinky, virtuální realita a smart spotřebiče – Samsung
 • Panelová diskuze – zástupci AndroidForum, Acer, Samsung a Lion Mobile s.r.o.
 • Rudý Android: Jak vybírat smartphone z Číny – Lion Mobile s.r.o., Jiří Opletal
 • Zero Inbox – Pavel Minář
 • Jak se rodí nejlepší Android hry u nás? Nakoukneme do zákulisí – Madfinger Games

Soutěže o telefony, příslušenství a další hodnotné ceny

Příznivci moderních technologií a Androidu se u nás museli cítit jako v nebi – obklopeni armádou našlapaných zařízení a další spoustou zajímavostí. Třešničkou na dortu pak byly soutěže, které gradovaly ke konci akce na závěrečném vyhlášení. Znovu gratulujeme šťastným výhercům, kteří si domů mohli odnést například nový telefon, tablet či stylové příslušenství. Další bonusové soutěže na návštěvníky ostravské Alza Android Roadshow 2015 čekaly nejen na našich stáncích ale také u našich partnerů.

oculus

Game Hall plný hraček pro děti i dospělé

Myslíte si, že jsou hračky pouze pro děti? Spoustu návštěvníků jsme přesvědčili o opaku, chce jen to správné „nádobíčko“. Hi-Tech gadgety v podobě létajících dronů, chytrých koulí Sphero a Ollie či špičkový tablet Nvidia Shield Tablet. Jako novinku si v našem Game Hallu mohli návštěvníci ostravské Alza Android RoadShow 2015 vyzkoušet roli závodního pilota prostřednictvím headsetu pro virtuální realitu Oculus Rift DK2, hry Project CARS a volantu s pedály. U nás se mohl každý návštěvník doslova „vyblbnout“, pobavit se i vyzkoušet svou šikovnost. O zábavu rozhodně nebylo nouze.

Smart Home – domácnost byla chytřejší, než si dokážete představit

Víte, že chytré mohou být klidně i vaše vchodové dveře, žárovka či zásuvka? V Ostravě jsme vám ukázali, že všechny tyto přístroje se už nyní mohou zapojit do konceptu budoucnosti a zjednodušit vám život. Vyzkoušet jste si mohli chytrý zámek Entr, který lze nainstalovat na libovolné dveře, šikovný Chromecast pro vaši televizi či celou sérii chytrého příslušenství od společnosti Belkin – chytré kamery, zásuvky, žárovky a další. Kdo by nechtěl podobné vychytávky také u sebe doma? :)

Wereables a Smart Fit – chytrá elektronika a zdravý životní styl jdou k sobě

Sport a Android, nesmyslné spojení, říkáte si? Omyl! Stánek Smart Fit byl důkazem, že i chytré příslušenství vám může pomoci dostat se do formy. Hlavními tahouny byly především krokoměry (například skvělý Fitbit Flex, Samsung Gear Fit či Sony SmartBand), sledování správného postupu umožnilo také zařízení pro měření tepu a okysličení krve a zapomenout nesmíme ani na chytrou váhu Fitbit Aria, která pečlivě sleduje a zaznamenává vaše kila. Pokud však od “nositelností” vyžadujete více než zaznamenávání pohybových aktivit, jsou tu pro vás chytré hodinky a náramky. V Ostravě nechyběl téměř žádný zástupce současných modelů – Samsung Gear S, Gear 2, Motorola Moto 360, Sony SmartWatch 2, Huawei TalkBand a další. Tradičně jsme vám přinesli také možnost si vyzkoušet chytré brýle Google Glass, které z důvodu pozastavení vývoje ze strany Googlu získávají ještě větší atraktivitu.

oculus

Stánek Svět Androida – profi drony, Xiaomi produkty, Lenovo, OnePlus 2 a další trháky

Špičkových a zajímavých produktů je na Alza Android RoadShow 2015 tolik, že je pomalu není kam „nacpat“. Vše zajímavé, co se na jiné stánky nevešlo, jsme si pro návštěvníky připravili na stánku Svět Androida. Premiérově jste si v Ostravě mohli osahat dlouho očekávanou novinku OnePlus 2. Vedle toho se jednalo především o špičkové drony DJI Phantom 3 či Parrot BeBop, chytré příslušenství a telefony Xiaomi, smartphony Lenovo a další lákavé telefony (OnePlus One, Motorola Moto X (druhá generace) či Nexus 6). Stánek Svět Androida využilo spoustu návštěvníků také pro své dotazy ohledně Androidu, které jsme vám moc rádi pomohli „rozlousknout“.

Alza Android RoadShow 2015 Ostrava - SvětAndroida

Android Shop – androidí polštářky, trička, odznáčky a něco dobrého na zub

Stát se součástí velkolepé akce Alza Android RoadShow 2015 je rozhodně událost, na kterou můžete být pyšní! Proto jsme pro vás připravili stylová trička, odznáčky, nálepky nebo třeba polštářky. Komu z návalu novinek a zajímavostí vyprahlo nebo vyhládlo, mohl se u nás zároveň občerstvit. Vaše pohodlí je u nás zkrátka na prvním místě. :)

ARS Ostrava Shop

Miss Alza Android RoadShow 2015 – kdo vzal přítelkyni či manželku, nelitoval

Jak jsme již předesílali, Alza Android RoadShow není určena ani zdaleka pouze pro mužské pohlaví, ale na své si přijdou i ženy. Abychom vám ještě více dokázali, že to s ženským publikem myslíme vážně, uspořádali jsme pro vás soutěž Miss Alza Android RoadShow 2015, ve které vy, naši čtenáři, určíte, které dívky si zaslouží titul nejkrásnějších návštěvnic. Tři nejlepší dívky se mohou těšit na hodnotné ceny od našich partnerů. :)

oculus

Časopis AndruMag a plyšový kamarád Andru

Jako zpestření jsme si pro vás připravili časopis AndruMag, který byl k dostání exkluzivně na Alza Android RoadShow a obsahoval zajímavé články, které se ani třeba neobjevily na našem webu. Netajíme se tím, že ani my sami v současné době nedokážeme rozhodnout, zda návštěvníci ještě tištěnou podobu textu ocení. Dejte nám proto vědět v komentářích – líbil se vám časopis AndruMag? Symbolem pro naši akci je rovněž Andru, který dodával celé akci náboj a odrážel na sobě skvělou atmosféru, která v Ostravě panovala.

Alza Android RoadShow 2015 Ostrava - Andru

Relax zone, nabíjení mobilních telefonů a VIP zóna

Zvládnout hurikán novinek a zajímavostí, který se proháněl sobotní akcí, rozhodně není snadné. Pro naše návštěvníky jsme proto připravili relaxační zónu, kde mohli načerpat síly pro další přísun nových informací a zábavy. Nezapomněli jsme ani na naše VIP čtenáře, pro které jsme měli připravenu speciální zónu s občerstvením zdarma.

Hromada produktů k vyzkoušení díky našim partnerům

Díky hlavnímu partnerovi, společnosti Alza, jsme si pro vás připravili nepřeberné množství produktů, které si mnohdy ani nemůžete běžně vyzkoušet. Obrovské díky patří všem našim partnerům akce, kteří si pro vás přichystali své produkty, ale i soutěže o hodnotné ceny.

Samsung

Společnost Samsung si pro naše návštěvníky připravila své nejlepší produkty téměř ze všech segmentů trhu – vyzkoušet jste si tak mohli nejnovější telefony v čele se Samsungem Galaxy S6 Edge+, chytré hodinky či všemožné příslušenství. Velkým lákadlem byly také obří chytré televize a virtuální realita Samsung VR, která uchvátila každého návštěvníka.

Alza Android RoadShow 2015 Ostrava - Samsung

Huawei

Zajímavé produkty byly k vidění i na stánku Huawei. Mohli jste si tak v praxi vyzkoušet smartphony Huawei P8 a Mate 7, TalkBand, reproduktory a další příslušenství.

Acer

Acer se již spolehlivě usídlil v oblasti smartphonů a tabletů s Androidem. Na Alza Android Roadshow tedy logicky chybět nemohl. Nejnovější modely, jako třeba Acer Liquid Jade Z, jste si mohli osahat přímo na místě. Mezi největší lákadla Aceru pak dozajista patřil herní tablet Acer Predator 8.

ARS Ostrava Acer 2

THL

Čínské telefony už v našich končinách nepředstavují rozhodně žádnou neznámou, což dokazuje i značka THL s oficiální českou distribucí. Tyto povedené smartphony se blýsknou především rekordní výdrží na jedno nabití díky bateriím, jejichž kapacita atakuje hranici 5000 mAh, což je na poměry mobilních telefonů nevídané.

Android Fórum

Jaká by to byla akce, kdyby na ní chybělo zastoupení největšího českého androidího fóra. I v Ostravě jste se mohli setkat se zástupci tohoto oblíbeného projektu a zároveň si vyzkoušet zajímavé produkty, jakým je například Google Cardboard i jeho plastovou variantu původem z Číny.

Kde se uvidíme příště?

Pokud jste se pražské, brněnské či ostravské Alza Android RoadShow 2015 nemohli z nějakého důvodu zúčastnit, nezoufejte. Již velmi brzy se můžete přijít podívat na naši poslední zastávku, která bude opět v Praze. Ta se bude konat v sobotu 17. 10. a registrovat se můžete již nyní. Jako vždy se kapacita rychle plní, takže být vámi, neváhali bychom.

mapa-ARS-s-popisky

oculus

Partneři Alza Android Roadshow 2015

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl Hi-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart,Huawei,Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock, DreamCars. Mediálními partnery pro letošní rok se stalyApplikace,SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger GamesaMojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

oculus

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)