Menu

Nafotili jsme HTC One i se zajímavým příslušenstvím

HTC se přijelo do Barcelony pochválit se svojí novou vlajkovou lodí s jednoduchým názvem One. To jsme si samozřejmě nemohli nechat ujít a běželi jsme si telefon vyzkoušet. Přitom jsme pořídili spoustu fotografií, na kterých můžete vidět jak samotný smartphone, tak zajímavé příslušenství. Je zde stojánek do auta, sluchátka, různé druhy obalů a krabička Media Link HD, která slouží k bezdrátovému přenosu obrazu z telefonu do televize. Pokud vás zajímají specifikace telefonu, podívejte se do tohoto článku, který u nás vyšel při představení modelu One, a ve kterém naleznete množství detailních informací. Telefon se u nás začne prodávat již 16. března za cenu přesahující 15 tisíc korun.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

mwc banner big

 

Komentáře

FanatiQ

FanatiQ

27.2.2013 17:23

Měl bych otázku. Nevíte v jakém spektru barev bude telefon dostupný? Všude jsem se zatím dočetl že černá a stříbrná, ale docela by mě zajímalo jestli bude i bílá či jiné barvy.

Adamantium

Adamantium

27.2.2013 17:28

Mnohem více by mne zaujal článek “Nafotili jsme s HTC One..” :) I když chápu, že to bude možné až za nějaký čas. Jinak fotek telefonu je všude mraky..

Marcus

Marcus

27.2.2013 17:59

A mimochodem, jak je to s býdrží baterie? To by mě zajímalo ještě více…

Dan

Dan

27.2.2013 18:26

Adamantium: GSMarena uz fotky s HTC One delala a srovnala je a iPhonem 5 (ktery dela za svetla lepsi fotky i nez lumia 920) a HTC vychazu ze souboje jasne vitezne! Beru tedy zpet co jsem o tomto fotaku rekl. Lepsi fotky dela uz jen nokia 808. Xperia Z ma take skvely fotak, ale bohuzel to zabila zasekanym interfacem (neskutecne vzhledem k vykonu,ze?) HTC One je jasny kandidat na telefon roku.

mrkef1

mrkef1

27.2.2013 18:39

Ahoj, ten Media link bude pouze pro toto zařízení nebo i jiné výrobce? A je použitelný Miracast pro Nexus 7, když už se ptám?

Marsec

Marsec

27.2.2013 19:29

To: Dan

Myslím, že jsem před nedávnem četl stejný článek a bylo to přesně naopak. Ses si jisty? HTC dostalo na prdel a fotky vypadaly i při prohlížení na mobilu nikoliv PC o poznání hůř, než na iphone 5. Byl jsem tedy zklamán :-( telefon se mi líbí. Ale ještě tedy pohledam, co jsem četl…

XJ

XJ

27.2.2013 19:38

Dan: HTC One nedělá o nic lepší fotografie než konkurenční TOP modely loňského roku. Nevím co jsi to četl, ale já četl stejné články co čtenář Marsec.

Marsec

Marsec

27.2.2013 19:40

http://m.gsmarena.com/htc_one_vs_iphone_5_camera_shootout_surfaces_we_compare-news-5590.php
Takže jak jsem říkal, ty fotky od HTC prostě slabotka. I moje gs3 dělá lepší fotky :-(

marsec

marsec

27.2.2013 20:13

Jinak nevím jestli to bude smart roku. Minulý rok jsem už málem koupil One X. Dostal se mi do ruky hned ze startu a v te době jsem měl gs2. Vypadal fakt super a byl jsem přesvědčen, že ho beru. Povedený design, super displej, polykarbonát atd. paráda. Ale měl jsem možnost si ho na pár dní vyzkoušet a tím moje nadšení ochablo :-( Kdo má HTC, tak asi v pohodě, ale přechod s gs2 v pohodě nebyl. Sice lepsí displej, ale tím to skončilo. Tlačítka, myslím jejich rozložení úplně na nic, absolutně nesmyslně rozložené! Nekomfortní na tak velký telefon. Senzorová tlačítka o dost horší na přesnost stisku než u gs2. A jestě navíc ten černý pruh dole na displeji u mnoha aplikací s třemi bílými tečkami :-( v prohlížeči kde bylo více reklam třeba sportovní výsledky se abslolutně zasekával, výdrž baterie slabá atd. Za dva dny šla moje sim zpět do s2. Takže nakonec jsem koupil s3, který v něčem zaostával, ale celkově byl hned ze startu lépe odladěný (i když ne zcela). Po ca 9 měsíčním použivaní s3 jsem našel celkem dost negativ na tomto smartu, ale celkově jsem spokojený. Teď když jsem viděl HTC one jsem si řekl, že to bude ono a s4 si nekoupím, ale zase tak horké to možná nebude. Ten foták nic moc, když jsem viděl opět rozložení kláves a navíc dole jen dvě klávesy, tak to bude zase krkolomný a jen kvůli hliníku a designu, který myslím, že se povedl ho kupovat nebudu. Ale každého věc. Xperia Z vypadá pěkně, uvidíme v reálu, možná to ten plastovej samsung zase stejně všem natře :-) Ale nechápu to, proč někdo konečně neudělá to co my trochu nároční zákazníci chceme! Přitom když se někde píše co si lidi přejí, je to furt dokola! Asi to výrobci nečtou a jedou si to svoje :-) Mimochodem xperia Z je fakt super, akorát jsem slyšel, že výdrž baterie nic moc. No uvidíme podle zkušeností uživatelů a testů.

Vlados

Vlados

27.2.2013 20:55

No tak jsem kouknul na foto z HTC, a je to přesně to, co se dalo čekat.
Pokud se budete pokoušet srovnat detail, prostě prohraje na menší rozlišení. To jinak nebude.
Na druhou stranu, kreslí odstíny tam, kde IP5 už má jen temnotu, nebo čistý přepal.
Takže pokud potřebujete rozlišení, není co řešit, pokud ale chcete fotku do kompu, volil bych HTC.

O tom že má IP posunuté barvy, to je myslím úmyslná vlastnost, takže věrnost barev bych nechal tak, tam si IP na pravdu nikdy nehrál

Adam

Adam

28.2.2013 0:59

Nevíte jak sehnat telefon v 64GB verzi v červené barvě?
Jak je to pak se zárukou když je to z jiné země EU a jak z USA?

Tony

Tony

28.2.2013 1:10

Adam: červená nebude, bola to iba chyba na webe HTC a záruku môžeš uplatniť iba v zemi, kde si ten mobil kúpil alebo kde je predávaný pod oficiálnou distribúciou.

Adam

Adam

28.2.2013 1:32

Tony:
červená se nebude vyrábět vůbec nebo jen distribuovat u nás?
S tou zárukou nefunguje nějaká worldwide garance?

Adamantium

Adamantium

4.3.2013 14:19

Marsec: Díky za link na článek se srovnáním fotek. Vidím, že u HTC se velkohubě plácali po ramenou, ale kvalita fotek nic extra..

RSS (komentáře k článku)