Obal na HTC One 2 napověděl – 2 objektivy, nebo čtečka otisků?

mystery-htc

Představení vlajkového modelu od společnosti HTC se neúprosně blíží, a je tedy logické, že se na internetu objevuje stále více a více zvěstí o tomto telefonu. Nově unikl obrázek gumového pouzdra pro tento chystaný přístroj a potvrdil, že záda přístroje HTC One 2 (či Plus, to zatím nevíme) budou netradiční. Posuďte sami.

Kryt na HTC One 2 prozradil, že zády nebude něco v pořádku - nabídne nový telefon dva fotoaparáty či snímač otisků prstů? Kryt na HTC One 2 prozradil, že se zády nebude něco v pořádku – nabídne nový telefon dva fotoaparáty či snímač otisků prstů?

Kromě otvoru pro čočku fotoaparátu se zde totiž nachází ještě prostor pro podobné zařízení. Možnosti jsou podle nás dvě – HTC One 2 přijde s fotoaparátem (nejspíše UltraPixel) a také se snímačem otisků prstů, nebo se prémiový model pochlubí dvěma fotoaparáty, což už jsme v minulosti také slyšeli. Teoreticky jsou možné obě varianty. Čtečku otisků prstů již společnost HTC představila ve svém největším modelu s názvem One Max – nebylo by tedy divu, kdyby i následující vlajková loď disponovala stejnou technologií.

O parametrech toho zatím příliš nevíme – spekuluje se o čtyřjádrovém Snapdragonu 800, 2 GB operační paměti či pětipalcovém Full HD displeji. Představení nového modelu  se očekává koncem února, což by se mohlo odehrát na veletrhu MWC v Barceloně. Možná ovšem přistoupí HTC na stejnou strategii jako loni a představení model těsně před MWC na samostatné akci. Nechme se překvapit.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)