Unikly další fotografie HTC the All New One

htc

Již pouze za cirka tři týdny se dočkáme nástupce vlajkové lodi HTC, který nahradí často oceňovaný HTC One. Nový model pod kódovým označením HTC M8, veřejnosti známý také jako HTC One 2, se nakonec nejspíše dostane na trh s velmi zvláštním a neobvyklým názvem HTC the All New One. Ačkoliv do představení telefonu, které se bude konat 25. března v Londýně a New Yorku, zbývá ještě relativně mnoho dní, již známe jeho design, který postupně unikal na internet.

2yknait

Nyní unikla další série fotek, která již nejspíše potvrzuje lehký redesign oproti svému předchůdci. Fotografie, které zachycují novou vlajkovou loď HTC  přímo v akci, byly zveřejněny na jednom z čínských blogů. Další fotografie pocházejí z fóra Hardforums, kde je telefon zachycen v ochranném krytu a to jak zepředu, tak i z druhé strany. Twitterový účet @evleaks navíc zveřejnil tiskovou fotografii tohoto modelu, která měla být použita pro AT&T. Je tak víceméně jisté jak bude nové HTC vypadat. Zároveň se tak i potvrzuje přítomnost dvou fotoaparátů, přičemž jeden z nich využije technologii Ultrapixels. Po tom, co se na jeho konkurenci v podobě Galaxy S5 snesla vlna kritiky, má HTC šanci zabodovat, avšak ostatní konkurence je stále velmi silná, takže bude zajímavé sledovat, jak se s tím vším HTC nakonec porve.

mobile01-7e916d90c111739d759bb343863fcf4f

HTC the All New One by měl disponovat pětipalcovým displejem s FullHD rozlišením. Uvnitř telefonu bude buďto Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz nebo novější Snapdragon 801, který je i v nových modelech Sony Xperia Z2 nebo Samsung Galaxy S5. Velikost operační paměti by měla dosahovat 2 GB.

6

Zdroj: droid-life, phoneArena – 1, phoneArena – 2

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)