HTC One Max se ukazuje: Obr s luxusním zpracováním?

htc_max_co1

Povedený přístroj HTC One už dostal svého mladšího brášku v podobě modelu One Mini se 4,3″ displejem a je už téměř jisté, že se dočká také o dost většího brášky. Název asi vzhledem k velikosti nikoho nepřekvapení – HTC One Max. O tomto přístroji jsme vás již několikrát informoval a stále sbíráme všelijaké střípky, které snad brzy ukážou finální skládačku. A co se k nám doneslo dnes? Snímek, který zachycuje všechny tři modely vedle sebe a prozrazuje, že One Max dostane stejný kabátek jako předchozí modely, což slibuje elegantní design, kvalitní zpracování a doufejme také kovovou konstrukci. Úhlopříčka displeje by měla činit 5,9″, bude to tedy opravdu obr!

one-max-j

A co bude v tomto drobkovi za hardware? Počítá se s Full HD displejem, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800 s frekvencí 2,3 GHz, 2GB RAM pamětí a se stereo reproduktory. Dá se počítat, že HTC opět použije svou UltraPixel kameru a rozhraní Sense 5.

Na obrázku jsou ještě dvě neznámé – pod objektivem kamery je vidět černý obdélník (či výřez krytu) a v pravé spodní části je vidět série pinů. Zatímco o funkci prvku pod objektivem můžeme pouze polemizovat, trojice pinů by mohla sloužit k připojení příslušenství, stejně jako to má starší model One X(+).

Stále je naše přání, aby HTC odhalilo tento model na zářijové konferenci IFA v Berlíně. A vůbec to není nemožné.

Co říkáte na chystaný phablet od HTC?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Recenze telefonů Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (3)