Skvělá zpráva pro majitele HTC One – update na Android 4.4 by měl dorazit do tří měsíců

android-HTC-logo

Dobrá zpráva pro všechny majitele a příznivce HTC One. Updatu na Android 4.4 KitKat bychom se měli dočkat do 90 i méně dnů. Prohlásil to prezident americké části HTC Jason Mackenzie. Zároveň řekl, že HTC mění přístup k updatům, které nyní chce vydávat, co nejdříve. Cituji: “We’re not going to [roll out updates] in a lazy fashion. We’re going to make it a priority to have every dot release out on the One within 90 days.”

googleplayeditionlead03

Tato slova jistě všechny potěší. Zároveň by tento přístup mohl HTC přinést výhodu v konkurenčním boji. Softwarová podpora ze strany některých výrobců je přinejmenším slabá a kdo by nechtěl mít nejaktuálnější verzi systému, co nejdříve.

Kromě HTC One by HTC mělo v následujících dnech uveřejnit svou “updatovou politiku” pro modely HTC One Mini a Max. Dodejme, že update pro HTC One Google Edition by měl být hotov do 14 dnů.

Zdroj: Engadget

Jak se vám líbí slova Jasona Mackenzieho? Těšíte se na Kitkat?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)