Dejte videím z telefonu nový smysl – Microsoft Hyperlapse Mobile oficiálně

microsoft-hyperlapse-mobile-fromvideo

Služba Microsoft Hyperlapse sice není úplnou novinkou a existuje již více než rok, pro uživatele mobilních telefonů s Androidem se ale může jednat o zbrusu novou aplikaci. Až nyní ji totiž Microsoft uvolnil oficiálně na Google Play pro všechny uživatele. Do této chvíle bylo sice možné Microsoft Hyperlapse na svém mobilu vyzkoušet díky Beta testování, každý uživatel se ovšem musel připojit do Google Plus komunity a potvrdit účast v testování. O této skutečnosti jsme vás informovali v seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play #83. Nevíte, oč se jedná? Díky této aplikaci lze z vašich akčních videí udělat video ještě dynamičtější a zajímavější díky možnosti zrychlení videa a výborné stabilizaci. Bez těchto funkcí by zrychlená videa vypadala velmi zvláštně a trhaně, Microsoft Hyperlapse se ovšem o vše postará automaticky a videím dodá nový rozměr.

Aplikace Microsoft Hyperlapse je nyní dostupná pro všechny

Android aplikace 83 - Microsoft Hyperlapse (2)

Snímání pomocí Microsoft Hyperlapse se skvěle hodí například pro shrnutí záběrů z jízdy na kole, motorce či v autě. Jen málokdo by vydržel zhlédnout video o délce desítek minut – s tímto nástrojem ovšem vytvoříte několikasekundový snímek, který bude originální a pozorovatele dokáže zcela jistě zaujmout.

First-person Hyperlapse Videos

First-person Hyperlapse Videos

Pro vytvoření zrychlených videí pomocí aplikace Microsoft Hyperlapse máte dvě možnosti – natočit pomocí aplikace nové video, nebo importovat video stávající. Druhá možnost se výborně hodí například v momentě, kdy máte video pořízené pomocí akční kamery a jste na dovolené bez počítače. Vytvořené či importované video lze následně 1-32x zrychlit, což vytvoří kýžený akční efekt. Své výtvory můžete následně velmi rychle a jednoduše sdílet na sociální sítě či poslat svým kamarádům. Jedinou podmínkou pro běh aplikace Microsoft Hyperlapse je Android alespoň ve verzi 4.4. Aplikace od Microsoftu je dostupná zcela zdarma a naleznete ji na oficiálním obchodu Google Play.

Microsoft Hyperlapse Mobile
Microsoft Hyperlapse Mobile

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)