Menu

mDevCamp – Čtvrtý slet mobilních vývojářů bude na konci května

Komerční článek

Čeští a slovenští mobilní vývojáři se opět po roce sejdou v Praze. Spolu s nimi můžete strávit poslední květnovou sobotu, sdílet zkušenost i nadšení a zjistit, co je nového ve světě jablečných, androidích a windows telefonů a aplikací. Konference mDevCamp 2014 má i tentokrát nabitý program. V plánu jsou nejen technické přednášky pro pokročilé, ale i krátké inspirativní přednášky zajímavých řečníků.

mDevCamp

“Letos jsme celou akci rozdělili do dvou bloků. Dopoledne zazní delší a odbornější přednášky o Androidu, iOS a ostatních platformách a odpoledne plánujeme jako sérii krátkých inspirativních prezentací ze všech možných koutů mobilního vývoje,” popsal hlavní organizátor konference a spolumajitel vývojářského studia Inmite, Michal Šrajer. Mezi pozvanými řečníky je například Filip Hráček z Google, Petr Dvořák z Inmite, slavné slovenské duo Vladimír Hrinčár a Ján Ilavský nebo zástupci světových českých startupů Apiary.io a GoodData. Přednášet se bude krom vývoje aplikací pro telefony a tablety také o Google Glass, o budoucnosti mobilních webových prohlížečů, ale taky o internetových věcech.

mDevCamp3

“Jako doprovodný program chystáme hromadu her a zajímavostí. Připravujeme možnost vyzkoušet si nejen Google Glass, ale i LEAP Motion, Oculus Rift nebo si zalítat,” doplňuje Michal Šrajer. mDevCamp se už tradičně bude konat v Praze – Dejvicích, stejně jako v loňském roce na Fakultě informačních technologií ČVUT v sobotu 31. května 2014.

mDevCamp2

Každý rok zájem o konferenci roste, a tak tentokrát pořadatelé opět otevřou možnost zaregistrovat se v předstihu všem těm, kteří chtějí mít jistotu, že se na mDevCamp dostanou. Stačí nechat na webu svůj email a dostanete newsletter s podrobnostmi i upozornění o začátku předregistrace a registrace, abyste nic nepropásli.

Hlavními partnery konference jsou IBM a Nadace Vodafone ČR.

Komerční článek

 

Komentáře

Radimkozak

radimkozak 0

z aplikace
19.4.2014 23:00

Kolik stojí vstup?

Michal

Michal

20.4.2014 21:37

Zdravim Radime, cenu vstupneho oznamime spolu s otevrenim registraci (coz verime ze nastane do dvou tydnu, mozna drive). Budeme se snazit udrzet podobne jako v lonskem roce – tedy v rozmezi 500 az 1000,- Kc (spis blize k te dolni hranici :).

Muda

Muda

z aplikace
21.4.2014 7:20

Jenom taková technická. V nadpisu máte konec června a všude v textu píšete o konci května ;)

Muda

Muda

z aplikace
21.4.2014 7:21

Tak nic :D když jsem to poslal a aktualizoval se mi článek, tak už je vše v pořádku ;) :D

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

21.4.2014 12:17

Muda:
To je zvláštní, protože od začátku je v nadpisu “květen” :)
Kdo jste byl na akci loni? Doporučíte účast ostatním?

RSS (komentáře k článku)