Vedení LG se s tím nepáře: Vývoj “LG G7” se měl zrušit měsíc před vydáním

lg g7 konec vyvoje

V posledních týdnech už jsme mohli vidět několik razantních změn u LG. Nyní ale mohla přijít ta největší. Zprávy z Jižní Koreje hovoří o tom, že přímo generální ředitel LG Jo Seong-jin zrušil vývoj “LG G7”, a to měsíc před jeho oficiálním představením na veletrhu MWC.

Vývoj “LG G7” se restartuje, telefonu se dočkáme mnohem později

LG G7 máme výše v uvozovkách z toho důvodu, že telefon se má nazývat úplně jinak. Jedna ze změn nového vedení je i v tom, že končí s řadou LG G, nové vlajkové modely se tak mají nazývat úplně jinak. A jak nyní hovoří zprávy z domovské země společnosti LG, tak to nebude jen o novém názvu, ale také o kompletně novém zařízení.

mobilni divize lg

Generální ředitel společnosti měl nařídit mobilní divizi LG, aby začala pracovat na vývoji nového vlajkového modelu úplně od začátku. Dosavadní vývoj LG G7 se tak měl úplně ukončit, a to zhruba měsíc před představením. Informace nebyla oficiálně potvrzena, nicméně jde ruku v ruce s prohlášením CEO, že LG již nebude vydávat nové telefony jen kvůli tomu, aby měla každý rok odpověď na konkurenční modely. Místo toho budou vycházet novinky pouze tehdy, až to LG uzná za vhodné a potřebné.

To také znamená, že s velkou pravděpodobností neuvidíme na veletrhu MWC žádnou vlajkovou loď od LG. To je rozhodně škoda, protože nové telefony LG se v Barceloně staly doslova tradicí.

Myslíte si, že LG tyto radikální změny přinesou úspěch?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (1)