Lenovo vstupuje oficiálně na český mobilní trh

_74994441_lenovo2afp

S čínskou společností Lenovo se již řadu let setkáváme běžně na českém trhu – hlavně pak v oblasti notebooků. Čínský výrobce ovšem stojí i za spoustou kvalitních telefonů se systémem Android, které se našemu trhu stále vyhýbají. Tomu je ale konec, alespoň tak praví tisková zpráva, která dorazila do naší redakce. Lenovo zasílá pozvánky na tiskovou konferenci v Praze dne 26. srpna, kde dojde oficiálně ke spuštění české distribuce telefonů Lenovo. Setkání je trefně nazváno Konec šedé eminence, je tu oficiální existence.

Lenovo vstoupí na český mobilní trh již 26. srpna

Zatím nejsou známy podrobnosti, kterých telefonů se nakonec na českém trhu dočkáme a s jakou přijdou cenovkou. Lenovo je ovšem obrovským hráčem na trhu (od Googlu nakoupilo například Motorolu) a dá se předpokládat, že by mohlo slušně zamíchat českým trhem a donutit zaběhlé výrobce snížit své ceny. A na tom samozřejmě vyděláme především my zákazníci. Telefony značky Lenovo lze zakoupit již nyní v českých obchodech, nejedná se ovšem o oficiální distribuci.

zdroj: tisková zpráva

Chcete se podívat na nejlepší mobilní telefony osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)