Menu

Lenovo Magic View: koncept chytrých hodinek se dvěma displeji

Společnost Lenovo se rozhodla, že se na domácí konferenci TechWorld rozhodně zastínit nenechá a vedle vlastního headsetu pro virtuální realitu a konceptu chytrého telefonu s laserovým projektorem představila ještě jeden koncept. Tentokrát se však jedná o chytré hodinky Magic View, na kterých běží operační systém Android Wear. Tyto hodinky na první pohled zaujmou tím, že vedle hlavního, klasicky kulatého displeje, nabídnou také speciální sekundární obrazovku. Ta využívá technologii nazvanou “Virtual Interactive Display”. Výrobce přitom tvrdí, že díky této technologii si budete moci prohlížet obrázky v až dvacetinásobné velikosti oproti jejich zobrazení na displeji. Pro potřebný efekt je však třeba se na tento displej dívat velmi z blízka.

Redaktorka serveru Mobilegeeks.de na tomto videu ukázala využitelnost sekundárního displeje na boku hodinek například v kombinaci se službou Street View od Googlu.

Peter Hortensius, CTO Lenova, při představení konceptu chytrých hodinek Magic View prohlásil, že k přivedení tohoto konceptu k životu bylo zapotřebí vyvinout 120 patentů, namátkou například nejtenčí dotykovou vrstvu pro displej na světě. Zdůraznil, že Lenovo Magic View je v současnosti rozhodně pouze koncept, dodal ale také, že podobným stylem začínaly, dnes již velmi úspěšné, produkty z řady Yoga.

Co na koncept chytrých hodinek Lenovo Magic View říkáte vy?

Zdroj: AndroidCentral.com.

 

Komentáře

merkur123

z aplikace
29.5.2015 22:28

Tohle není úplně k tématu, ale to jste si v redakci nikdo nevšiml že už vyšel oficiální Android 5.0 i na Xperia Z?

freddy158

z aplikace
30.5.2015 0:32

nemuselo by to mit ten druhy displej..vypadaji peké .. displej velky ;-)

Eva

Eva

30.5.2015 7:57

Už aby tady byly :-) kdy???

StepanRak

Štěpán Rak 0

z aplikace
30.5.2015 13:54

ten sekundarni displej mi prijde zbytecnej teda :) od toho mam telefon.. kdyby byly bez toho druheho displeje tak nevypadaji spatne :) takle to na ruce vypada fakt silene..

dandas

z aplikace
30.5.2015 14:05

Ja áno včera som dostal 5.02 na svoju xperiu Z, fonu to prospelo po všetkých stránkach.

RYKY

RYKY

z aplikace
30.5.2015 21:30

jeste plna podpora mi3 od xiaomi a cena pod 4 tisíce a beru :-)

RSS (komentáře k článku)