Telefon Lenovo K4 Note: Nástupce nedostupného bestselleru se blíží

The-Lenovo-K4-Note-is-coming-soon

Společnost Lenovo loni zamotala konkurenci hlavu ve velkém stylu prostřednictvím modelu K3 Note, který nabízel poměr cena / výkon srovnatelný s produkty Xiaomi, bohužel se však dostal jen na pár vybraných trhů. Necelý rok po odhalení tohoto slušně vybaveného a přitom dostupného bestselleru se nás výrobce snaží nalákat na jeho nástupce – chytrý telefon Lenovo K4 Note.

The-Lenovo-K4-Note-is-coming-soon (1)

O novince toho zatím příliš nevíme, z prvních oficiálních informací prakticky pouze to, že bude disponovat 3 GB operační paměti RAM. Z dalšího oficiálního snímku pak můžeme vyčíst, že telefon bude s nejvyšší pravděpodobností disponovat technologií Dolby Atmos, čtečkou otisků prstů a také designem podobným již představeným modelům A7010 a Vibe X3 . Spekuluje se pak o použití kovové konstrukce. Různé uniklé informace pak hovoří o použití chipsetu MediaTek Helio X10 a interního úložiště o kapacitě 32 GB. Otazník visí například nad úhlopříčkou displeje. Lze však předpokládat, že nebude menší než v případě předešlého modelu – tedy 5,5 palce.

Lenovo K4 Note RAM

K představení telefonu Lenovo K4 Note by mělo dojít 5. ledna v Indii a cena novinky by se měla pohybovat v podobných mezích jako u jeho předchůdce – tedy 160 $ neboli cca 3 900 Kč. O oficiální mezinárodní dostupnosti můžeme v tuto chvíli pouze spekulovat.

Uvítali byste nové Lenovo K4 Note také u nás?

Zdroj: GSMArena.com, PhoneArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)