Instagram s aktualizací na verzi 3.0

instagram

Aplikace Instagram se stala velice populární na platformě iOS, dorazila však i na Android, což uvítalo spoustu uživatelů, kteří ihned začali tento program používat. O co se jedná? Instagram dokáže do jisté míry upravovat vyfocené fotografie a dodávat jim větší “šmrnc”. Ty pak můžete sdílet na svůj profil a Instagram slouží tak trochu jako sociální síť. Právě nyní je k dispozici aktualizace na třetí verzi tohoto oblíbeného “fotomrvítka”, která přináší řadu zajímavých změn.

tumblr_m8uthghbey1qm4rc3

Nově přibývá funkce Photo Map, díky které si můžete snadno zobrazit, kde byly jednotlivé snímky vytvořeny. Uživatelé nově dostávají také možnost nahlásit nevhodný obsah (například SPAM), změn se dočkala také obrazovka profilu. Celkový chod aplikace by se měl také zlepšit díky optimalizacím.

Instagram
Instagram

zdroj: blog.instagram.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Honza) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)