Menu

Instagram s aktualizací na verzi 3.0

Aplikace Instagram se stala velice populární na platformě iOS, dorazila však i na Android, což uvítalo spoustu uživatelů, kteří ihned začali tento program používat. O co se jedná? Instagram dokáže do jisté míry upravovat vyfocené fotografie a dodávat jim větší “šmrnc”. Ty pak můžete sdílet na svůj profil a Instagram slouží tak trochu jako sociální síť. Právě nyní je k dispozici aktualizace na třetí verzi tohoto oblíbeného “fotomrvítka”, která přináší řadu zajímavých změn.

Nově přibývá funkce Photo Map, díky které si můžete snadno zobrazit, kde byly jednotlivé snímky vytvořeny. Uživatelé nově dostávají také možnost nahlásit nevhodný obsah (například SPAM), změn se dočkala také obrazovka profilu. Celkový chod aplikace by se měl také zlepšit díky optimalizacím.

Instagram
Instagram
Verze3.0.4 (16. 8. 2012)
Velikost13 MB
2.2+


Zdarma

zdroj: blog.instagram.com

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Honza) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

 

Komentáře

Marek

Marek

17.8.2012 13:07

Foto je jedním z oborů co mě žíví… Koukal jsem na pár fotek, které se líbily např. 100k lidem a rovnou jsem Instagram smazal …

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 13

17.8.2012 13:08

Marek
Díky za komentář. Víte, jak to chodí. Stejný případ je i s hudbou a různými ekvalizéry, kdy se to lajkovi prostě poslouchá lépe, ale audiofil by plakal. :)

Jiří

Jiří

17.8.2012 14:04

Na instagram nelze pohlížet jako na místo, kde se sdílí profesionální fotky. To je místo pro “výcvaky” každého z nás. Někdy mám pocit, že 90% fotek tam jsou asijské krasotinky ve všech možných pózách :-). Ale čistě pro sdílení fotek se svými známými s využitím filtrů to není zas takové zlo :-)

Marek

Marek

17.8.2012 19:44

Jasan, jen jsem od toho čekal něco … spíš něco jinýho asi :))

JaroB

JaroB

18.8.2012 8:57

Mne sa páčia a sledujem českého fotografa Zdenek78 je tuším…krásne fotky z Českej prírody. Včera pridával krásne fotky z pražskej ZOO až som ostal v úžase ….skús si ho nájsť a uvidíš

Istagramu musíš dať čas a prehľadávať, potom nájdeš aj kvalitných prispievateľov a budeš spokojným užívateľom ;)

RSS (komentáře k článku)