High-end smartphone Sony Honami bude mít malého brášku

Sony-Xperia-Honami-Smartphone

Podle nejnovějších internetových drbů je téměř jisté, že Sony těsně v závěsu za odhalením nové vlajkové lodi Honami představí i jejího menšího brášku. Ten je zatím přezdíván Honami Mini, což samozřejmě nebude finální jméno, jedná se pouze o název, který jej má pomoci odlišit od samotného Honami.

05-honami

Očekává se, že Sony Honami bude odtajněno 4. září na veletrhu IFA 2013 v Berlíně a Honami Mini by mělo následovat. Podle všeho se bude jednat přesně o ten typ telefonu, na kteří mnozí uživatelé čekají. Displej s rozumnou úhlopříčkou, pod kterým se však bude skrývat ten nejmodernější hardware. Nesetkáte se tedy s žádnými ústupky a výkon by měl být vpravdě nekompromisní. Honami Mini by se mělo pustit do lítého boje s telefonem iPhone 5S, což je předpokládané jméno pro nového bojovníka ze stáje Applu. Toho bychom se měli dočkat tento podzim. Současně bude soupeřit i s jinými “mini” telefony, například HTC One Mini.

Neoficiální zdroje hovoří o kombinaci čtyřpalcové úhlopříčky s velmi výkonným řešením v podobě procesoru Qualcomm Snapdragon 800. Pokud se Honami Mini opravdu dočkáme, bude to bomba!

Poznámka redaktora: K pousmání zůstává pouze fakt, že telefony se čtyřpalcovými úhlopříčkami jsou nyní nazývány “mini”… :)

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)