Hero of Many – další “pecka” v podání českých vývojářů?

HoM_Poster

Malé nezávislé vývojářské studio Trickster Arts přichází s novou hrou, která slibuje působivou grafiku, originální soundtrack a mnoho hodin zábavy. Co dělá vše ještě zajímavějším je to, že se studio skládá pouze z českých vývojářů, kteří mají své sídlo v Brně. Dočkáme se další “pecky” z české dílny? To se dozvíme již velmi brzy.

HoM_Poster

Originální popis hry:

Hero of Many je atmosférická akční adventura od českých vývojářů, která vás zavede hluboko do podvodní jeskyně. Jako malého hrdinu vás vezme na epickou cestu do nebezpečného světa. Nebudete ale sami, povedete hejno vodních stvoření divokými souboji za svobodu.

Prozkoumáte tajemná místa, budete zachraňovat svoje přátele, naučíte se jak je vést, abyste přežili. Objevíte nové schopnosti, překonáte spektrum různých překážek a budete čelit monstrům, co tam dole číhají.

Příběh vyprávěný beze slov vás provede čtyřmi různými světy a dvaceti šesti příběhovými levely. Kombinace pěkné designové grafiky, původního soundtracku a fyzikálních puzzlů vám dá zažít unikátní interaktivní dobrodružství.

Ve hře budete putovat po 4 světech a celkem projdete 26 příběhových úrovní. Budete se učit jak přežít, jak zachránit své přátelé, budete objevovat nové schopnosti a samozřejmě bojovat s nepřítelem. Toto vše bude probíhat ve velmi hezky nakresleném prostředí a za zvuku originálního soundtracku.

HoM_Screen_02

Hero of Many – Announcement Trailer

Hero of Many - Announcement Trailer

 

Hra vychází již 18. června. Cena byla stanovena na $3.99 (cca 75 Kč). První dva dny bude snížena o 50 % jako zaváděcí cena.

Minimální požadavky:

  • CPU – dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz
  • Android verze – 3.0+

SvětAndroida pro vás chystá recenzi této hry, která bude vyjde již brzy!

Líbí se vám hry od českých vývojářů?

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)