Facebook dovolí smazat omylem odeslanou zprávu. Jaký pro to nastavil časový limit?

Facebook dovolí smazat omylem odeslanou zprávu

Facebook po vzoru konkurenčních služeb dovolí svým uživatelům smazat omylem odeslanou zprávu. Jaký časový limit tato funkce bude mít?

Facebook opravdu dovolí smazat odeslanou zprávu 

Před měsícem jsme vás informovali, že Facebook připravuje testování funkce, která vám dovolí smazat vaší odeslanou zprávu. A to kompletně smazat – i ze schránky příjemce. Už tehdy jsme očekávali nějaké časové omezení, ale nevěděli jsme kolik toho času bude. Dnes už to víme. Uživatel @MattNavarra si ho všiml ve výpisu budoucích funkcích u Messenger klienta pro iOS. Facebook stanovil, že nám bude na opravu našich odeslaných chyb muset stačit deset minut po odeslání zprávy.

To není zrovna moc. Pro srovnání WhatsApp dovolí smazat odeslanou zprávu celou hodinu po jejím odeslání. Ale hádáme, že je to lepší než nic. Podobnou funkci nabízí hned několik konkurenčních služeb jako Gmail, Instagram, Snapchat nebo Telegram, takže Facebook Messenger pouze dotahuje konkurenci.

Využili jste někdy smazání své odeslané zprávy? Stačí deset minut, které nám Facebook dá k dispozici?

Zdroj: theverge.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)