Menu

Brýle budoucnosti – Epson Moverio BT-100

Spousta z nás, uživatelů chytrých telefonů, často za chůze surfuje po internetu, aktualizuje statusy na sociálních sítích nebo prohlíží emaily. Společnost Epson představila projekční brýle s OS Android 2.2 Froyo, díky kterým můžete za chůze provozovat nejen výše popsané činnosti, ale třeba také sledovat filmy, aniž byste ztratili přehled o tom, co se děje kolem vás.

Průhledné brýle mají 1GB interní paměť, kterou lze rozšířit díky slotu na microSD karty až o 32 GB. K internetu je lze připojit pomocí WiFi (802.11 b/g/n). Podporována je i technologie Adobe Flash a Dolby Surround. Slibovaná výdrž akumulátoru je šest hodin provozu.

Zdroj: www.slashgear.com

 

http://youtu.be/-6dIjh33mKk

Zdroj: http://www.slashgear.com; http://www.phonearena.com

 

Komentáře

LSI

LSI

4.4.2012 8:13

Tak to se těším až pujdu po ulici a nějakej pitomec do mě narazí, protože zrovna sledoval nějakej film :-D

Jiří

Jiří

4.4.2012 8:16

Brýle budoucnosti, který bych nechtěl v současnosti. Děkuji, nechci. Podobný koncepty vídám s malýma obměnama už co jsem na světě, a to je už docela dlouho…

robert+

robert+

4.4.2012 10:49

tak za mne tato realizace je blbost, ale take lyzarske bryle, ktere by mi cez HUD ukazovali info o rychlosti, klesani, navigovali, ukazovali by mi sipkou kde su kamosi..

magovec

magovec

4.4.2012 12:32

Robert: takove bryle existuji. Zadna vize, ale komercni realita. Dela je zavedeny vyrobce lyzarskych bryli. Jen si samozrejme priprav vetsi sumicku nez i na top model svetove proslulych vyrobcu. Pokud ale chces, google a vyhledej spolecnost “zeal”.

Ondra

Ondra

4.4.2012 21:35

Aneb jak si rychle zničit zrak. Oči nejsou dělané na to, aby zaostřovali na objekty v tak malé vzdálenosti od sítnice.

RSS (komentáře k článku)