Asus představí chytré hodinky se zakřiveným displejem

asus chytre hodinky

Společnost Asus nechce být pozadu a trh chytrých hodinek doplní o svůj nový model. Ten by měl být představen již 3. září před veletrhem IFA, ale již nyní zveřejnil Asus na svém oficiálním Facebooku jakousi skicu, která nám nové chytré hodinky trochu přiblíží. Na obrázku jsou vidět obdélníkové hodinky se zaoblenými rohy a hlavně pak zahnutým tělem. Mohlo by to  znamenat, že Asus představí hodinky s prohnutým displejem. Podle popisků to také vypadá, že novinka od společnosti Asus přijde rovněž s koženým páskem a přední kamerou, takže  to vypadá na slušnou hardwarovou výbavu.

asus chytre hodinky

Podle některých spekulací použije Asus ve své novince AMOLED displej, systém Android Wear a opatří ji cenovkou s hodnotou mezi 99 a 149 dolary. Více se dozvíme již příští týden, datum oficiálního představení se nezadržitelně blíží. Trh s chytrými hodinkami se velmi rychle rozrůstá a největší hráči na trhu postupně přicházejí s vlastním řešením. Nejvíce očekávaným produktem na poli chytrých hodinek jsou Moto 360, které by měly být představeny den po hodinkách od Asusu. Těšíte se?

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)