Aplikace Backdrops: Osvěžte smartphone parádními tapetami

backdrops náhled

Android je velmi přizpůsobitelný systém. Jeho uživatelské prostředí lze v porovnání s „továrním“ vzhledem změnit díky spoustě aplikací k nepoznání. Existují různé launchery s podporou zajímavých balíčků ikon, stylové widgety, témata a mnoho dalších zkrášlovacích prvků. Tím hlavním, který bude vždy tvořit dominantu displeje zařízení, je samozřejmě tapeta.

Že jste vyzkoušeli už spousty aplikací s tapetami? Backdrops určitě dejte šanci – originální nabídka a zajímavé kategorie aplikaci řadí na přední příčky v pomyslném hodnocení všech wallpaper aplikací.

Vyberte si skvělou tapetu v aplikaci Backdrops

Na rozdíl od ostatních aplikací s výběrem tapet přijde Backdrops k chuti každému. Nesoustředí se vyloženě na jeden žánr – kvalitních obrázků na pozadí ve vysokém rozlišení se v galerii nalézá velká spousta a řazeny jsou do specifických kategorií. Pokud tedy prahnete po abstraktních a minimalistických prvcích stejně jako fotografiích z přírody nebo různých vzorů a geometrických tvarů, v Backdrops aplikaci nebudete mít s výběrem potíže.

Přehledné prostředí nabušené tapetami všeho druhu

Přehledné prostředí v Material designu je doplněno i o sociální prvky – přispívat svými tapetami může kterýkoli uživatel. U daného wallpaperu se kromě dalších informací zobrazuje i rozlišení nebo počet stažení. Pokud se vám obrázek zalíbí, neváhejte ho osrdíčkovat a přidat ho tak k vaší sbírce tapet.

Samotné nastavení tapety je velmi jednoduché a nevyžaduje ani zbytečné ořezávání v aplikaci galerie. Stačí kliknout na tlačítko Set a pozadí hlavní obrazovky je za pár sekund jako vyměněné. Pokud však dáváte přednost uložení vybraných tapet do zařízení a jejích následné aplikování spolu s ořezáním, všechny wallpapery lze i bezplatně stáhnout.

Závěrem

Pokud máte problém s výběrem té správné tapety nebo vás vaše aktuální plocha začíná nudit, je ten správný čas sáhnout po Backdrops Wallpapers. Bohatý výběr všemožných tapet navíc doplňuje pestré nastavení, které promaže cache i v galerii stažené soubory. Spousta kategorií zalichotí uživatelům rozdílných stylů a třešničkou na dortu už je jen plynulý chod aplikace a jednoduché používání.

Backdrops - Wallpapers
Backdrops - Wallpapers
Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)