TOPlist

Stáhněte si parádní tapety z nejdražšího Xiaomi telefonu

xiaomi mix fold 2

Před pár dny představila společnost Xiaomi jeden ze svých nejdražších mobilů. Jedná se o ohebný Xiaomi Mix Fold 2, který bude dělat konkurenta telefonům jako je Samsung Galaxy Z Fold4 nebo Oppo Find N. Nyní se na internet dostala várka živých i standardních tapet, které si můžete stáhnout i do svého mobilu či tabletu.

V tomto balíčku nalezneme 10 statických (půlka z nich je určená pro vnější displej) a 5 živých tapet. Tapety mají rozlišení 2520 x 1080, respektive 2160 x 1914 pixelů, přičemž ty živé jsou ve formátu MP4 a pokud je budete chtít zobrazit i na vašem mobilu, budete potřebovat nějakou aplikaci, jako je třeba Video to Wallpaper.

Video Live Wallpaper Maker
Video Live Wallpaper Maker

Ve většině případů jde o abstraktní tapety a ku příkladu ty s černým pozadím vypadají podle našeho názoru skvěle, zvlášť třeba na námi testovaném Galaxy Z Fold4. Všechny tapety v plné velikosti si můžete stáhnout z webu androidfilehost.

Jak se vám líbí nové Xiaomi tapety?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)