Ke stažení: Exkluzivní dvě tapety z Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) tapety

Za několik málo hodin se světu oficiálně ukáže Nothing Phone (1), v mnoha ohledech velmi zajímavý mobil od společnosti, kterou založil bývalý šéf značky OnePlus. Téměř kompletně odhalená novinka už má za sebou například spuštění předprodejů skrze systém pozvánek, čímž nezapře inspiraci právě u prvních mobilů dřívějšího čínského objevu. Pokud nepatříte mezi zájemce, kteří mají mobil rezervovaný, ale chcete alespoň trochu okusit jeho vizuální podobu, můžete tak učinit skrze exkluzivní tapety, které v něm budou.

Jedná se v tuto chvíli o dva statické snímky, které na Twitter publikoval známý zdroj podpultových informací Evan Blass. Na obou tapetách je květina, kterou překrývají svislé „skleněné“ pruhy. Měli jsme možnost je vidět v několika oficiálních materiálech, přičemž ale není jasné, zda budou jediné, které tento telefon nabídne.

Světlá varianta pasuje k bílému Nothing Phone (1), tmavá zase k černému. Obě verze tapety mají rozlišení přibližně 770 x 1750 pixelů. V plné parádě je možné bílo-fialovou i červeno-modrou tapetu manuálně stáhnout.

Která z tapet se vám líbí víc?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)