Ke stažení: Chcete krásné tapety z nového Z Flipu a Z Foldu?

Samsung Galaxy Z Fold5 Galaxy Z Flip5 tapety

Společnost Samsung před několika desítkami hodin oficiálně představila nové ohebné telefony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Opět jde o prémiové kousky, které patří k úplně nejlepším smartphonům nejen v segmentu těch flexibilních. Logicky tak po nich touží velká spousta lidí. Pokud mezi ně patříte, ale současně vám v pořízení jednoho z nich cokoli brání, můžete si jako malou vizuální záplatu pořídit alespoň tapety, které v těchto telefonech jsou. Třeba i do jejich starších generací nebo skládacích telefonů jiných značek, pokud vám to přijde vhod.

Tapety z nových Samsung skládaček

V přiložených balících je 12 tapet pro Galaxy Z Fold5 a 10 tapet pro Galaxy Z Flip5. Převážně abstraktní pozadí jsou vytvořena tak, aby odpovídala barvám obou zařízení. V případě Foldu jde o velmi podobné variace ve třech barevných odstínech, u Flipu je nabídka podstatně pestřejší. Včetně několika pestrobarevných geometrických tvarů s ostrými obrysy. K dispozici jsou převážně čtverce, ale najdou se i tapety na výšku.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které tapety z výběru se vám líbí nejvíc?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)