Unikají oficiální rendery a tapety Galaxy S22 Ultra. Stáhněte si je i na váš mobil

galaxy s22 ultra rendery

Již na 9. února je naplánovaná nejbližší akce Galaxy Unpacked, na které uvidíme mimo jiné také telefon Galaxy S22 Ultra. Mělo by se jednat o nástupce telefonů Galaxy Note20 z roku 2020. Očekáváme tedy pero S Pen, velký displej nebo špičkové fotoaparáty. Populární leaker evleaks se nyní pochlubil s novými rendery a také tapetami, které mají novou vlajkovou loď zdobit.

Oficiální rendery a tapety Galaxy S22 Ultra už nejsou tajemstvím

Na renderech si můžeme všimnout zajímavosti v podobě data. To totiž ukazuje na 8. únor, kdy byla konference původně v plánu. Nešlo tedy o falešný poplach, ovšem jihokorejská firma si nakonec vše rozmyslela a konferenci odsunula o jeden den.

Můžeme si všimnout také mírného zakřivení displeje, díky čemuž by se měl Galaxy S22 Ultra lépe držet v ruce. Leakeři se rovněž podělili o oficiální tapety, které nalezneme ve vlajkové lodi. Pokud tedy máte zájem, můžete si je stáhnout s předstihem.

Jak se těšíte na telefon Galaxy S22 Ultra?

Zdroj: GSMArena, en.letsgodigital.org

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)