iPhone 14 tapety jsou již ke stažení, zaujala vás některá?

iPhone 14 tapety

Prakticky každý významnější model chytrého telefonu při uvedení na trh doprovází také sada zbrusu nových tapet, díky kterým by daný smartphone měl vypadat ještě o něco atraktivněji. Je přitom jedno, jestli se jedná o smartphony od Samsungu, Motoroly, Xiaomi nebo třeba Applu. A právě iPhone 14 tapety jsou nyní dostupné ke stažení.

Apple iPhone 14 tapety pro všechny

Ať máte na nejnovější iPhony 14 od Applu jakýkoli názor, neznamená to, že by se vám nemohly líbit tapety, kterými je výrobce vybavil. Celkem přitom máte na výběr z devíti tapet. Čtyři pochází ze smartphonů iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max a pět z iPhone 14 a jeho větší “Plus” varianty. Dvě nové tapety pak dorazily spolu s novou verzí operačního systému iOS 16. Tedy v tomto případě se jedná spíše o jednu tapetu ve dvou variantách – světlé a tmavé.

iOS 16 a iPhone 14 tapety stáhnete zde

iPhone 14 tapety

Nové iOS 16 a iPhone 14 tapety od Applu možná nejsou tak rozmanité jako ty, které obsahuje Motorola Razr 2022 nebo Motorola Edge 30 Neo a někomu se nemusí zdát ani tak hravé jako ty obsažené v ColorOS 13 od Oppa. Nicméně své fanoušky si zajisté najdou a je to zcela v pořádku, protože každý máme jiný vkus.

Jak se vám líbí nové tapety od Applu? Zaujaly vás víc než od Motoroly či Oppa?

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)