Nové, barevné i elegantní ColorOS 13 tapety jsou již ke stažení

Oppo-coloros-13-3

Grafická nadstavba ColorOS 13 možná není v našich končinách tak známá a populární jako například takřka legendární MIUI od Xiaomi nebo třeba OneUI, které pomohlo Samsungu napravit pošramocenou pověst v oblasti softwarové vybavenosti jeho smartphonů a tabletů. Přesto má toto prostředí využívané ve smartphonech značky Oppo, své nepopiratelné kvality. Mezi ty pak lze počítat nejen softwarové funkce a vychytávky, ale také design nadstavby. Ke každé nadstavbě však neodmyslitelně patří také unikátní tapety. Jak se vám líbí ColorOS 13 tapety?

Tapety z připravovaného ColorOS 13 ke stažení

Oficiálního představení ColorOS 13 se dočkáme již 18.srpna, nicméně k prvním testerům z řad uživatelů se již beta verze nové nadstavby postavené na Androidu 13 již dostala. Díky tomu můžeme alespoň lehce ochutnat novou verzi ColorOS 13, která by měla znamenat další krok ve sbližování s nadstavbou OnePlus – OxygenOS 13.

Tapety z ColorOS 13 stáhnete ZDE

ColorOS 13 tapety

Jak se líbí nové ColorOS 13 tapety vám?

Zdroj: ytechb.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)