TOPlist

OxygenOS 13 přichází s novým designem, vylepšeným tmavým režimem i AOD novinkami

oxygenos 13

Společně s novou vlajkovou lodí OnePlus 10T představila firma OnePlus také novou verzi své nadstavby OxygenOS 13, která je postavena na systému Android 13 a bude se snažit zaujmout hlavně novým designem.

Design OxygenOS 13 se bude nést v duchu vody, jak už název Aquamorphic Design napovídá. Dočkáme se nových animací, ale také ikon se zaoblenými okraji nebo třeba barev, které se budou měnit na základě dne. Čím více bude hodin, tím bude celý systém tmavší, což je zajímavé vylepšení jinak obyčejného tmavého režimu. Firma se podívala na zoubek také Always-On funkci, která nově podporuje Spotify nebo donášku jídla, takže nebudete muset rozsvěcet displej, abyste se dozvěděli, za jak dlouho vám dorazí vaše objednávka.

OxygenOS 13 by OnePlus

OxygenOS 13 by OnePlus

Z videa je však patrné, že se bude OxygenOS podobat sesterskému ColorOS více než kdy předtím. Převezme si z něj také některé funkce, mezi které patří například Toolbox, postranní panel s rychlým přístupem k aplikacím. Počítat můžeme také s podporou Dolby Atmos či vylepšenou funkcí Nearby Share. Plná verze by měla vyjít ještě do konce letošního roku. Dá se ale očekávat, že již brzy začne firma rozesílat první beta verze.

Jak se vám nová nadstavba líbí?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)