Android roku 2011: Proč hlasovat pro Acer Iconia Tab A100?

Acer-Iconia-Tab-A100

Na webu ankety Android roku 2011 jsme se několika výrobců Android zařízení zeptali, proč hlasovat právě pro jejich zařízení, v čem tkví jejich výjimečnost? Dále se dočtete, jak vidí svoje tablety Acer.

 

Ať už surfujete na webu, sledujete multimédia či sociální sítě anebo potřebujete pracovat i po pracovní době, nový tablet Acer ICONIA TAB A100 nabízí bezkonkurenční přenosnost spolu s nejvyšším výkonem, a posouvá tedy mobilní zážitek na vyšší úroveň. ICONIA TAB A100 se 7″ displejem a hmotností pouhých 410 g je elegantní a kompaktní tablet, který pohodlně udržíte jen v jedné ruce. Je tak kompaktní, že se vejde do kapsy nebo tašky, a můžete si tak nosit svůj online svět s sebou kamkoli.

Acer Iconia Tab A100

 

Tablet ICONIA TAB A100 je vybaven nejnovější verzí operačního systému Android 3.2 s neobyčejně inteligentním režimem zlepšení kompatibility pro aplikace s pevnou velikostí okna. Budete tedy moci používat tisíce aplikací na Android Market, které se dokonale zobrazí na 7“ displeji. Další zlepšení, které přináší Android 3.2, představuje plnou podporu paměťových karet microSD, k nimž lze nyní získat přístup z osobního počítače prostřednictvím rozhraní USB.

Největší předností tabletu je jeho kompaktní velikost ve spojení s vysokým výkonem. Acer ICONIA TAB A100, který je vybaven dvoujádrovým procesorem NVIDIA® Tegra 2, nabízí stejně vysoký výkon jako 10” tablety řady Acer ICONIA TAB. Na 7” displeji (1024×600) tabletu s plně dotykovým ovládáním můžete sledovat filmy, číst knihy, surfovat na webu s podporou Flash 10.3 a především hrát špičkové arkádové hry i náročné online 3D hry. Navíc si můžete vychutnat filmy na velké televizní obrazovce díky podpoře vysokého rozlišení 1080p a rozhraní HDMI out. Díky technologii Dolby Mobile vám tablet Acer ICONIA TAB A100 nabídne i výjimečný zvuk.

Kromě funkcí pro vynikající zábavu je tablet ICONIA TAB A100 vybaven 5MP zadní kamerou s automatickým zaostřováním, která umožňuje zachytit nejlepší okamžiky vašeho života ve vysokém rozlišení či videa v rozlišení 720p a odeslat je do sociálních sítí, a dále 2MP přední kamerou pro chatování s přáteli.

S tabletem ICONIA TAB A100 je organizace denního programu hračka. Vše, co potřebujete, najdete v Denním plánovači Acer. Stačí tedy jediný pohled, abyste získali přehled o tom, co máte na programu, o obdržených e-mailech, nejnovějších zprávách i o počasí.  Je tedy mnohem snadnější a rychlejší získat veškeré potřebné informace.

Acer ICONIA TAB A100 se vyznačuje módním modrým a červeným Cherry red krytem a nápadným vzorem. Pokud chcete objevit mobilitu v té nejlepší podobě, vyzkoušejte ICONIA TAB A100!

 

Další nominovaná zařízení značky Acer jsou Iconia Tab A500 a Iconia Smart:

Acer Iconia Tab A500 Acer Iconia Smart

Pro zařízení Acer můžete hlasovat v těchto kategoriích

  • Top Android smartphone
  • Android tablet

 

Takto vidí Acer svoje Android zařízení. A jak to vidíte vy, co byste vzkázali výrobci? Nebojte se s námi podělit v komentářích pod tímto článkem.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)