ZTE Blade V2: telefon z Číny se Snapdragonem a známým jménem

zte-blade-v2-geekypinas

Název telefonu ZTE Blade vám nejspíš bude povědomý, jeho první generace byla představena před téměř 5 lety a ve své době se jednalo o poměrně populární model. Od té doby vytvořilo čínské ZTE celou řadu telefonů Blade. Novinka nese jméno ZTE Blade V2 a nabízí vyváženou výbavu. ZTE se na určitou dobu z mezinárodních trhů téměř stáhlo a mimo Čínu tak bylo možné pořídit pouze některé jeho modely – například z prémiové řady Nubia. Nyní se však na mezinárodní scénu pomalu vrací, a tak bude model ZTE Blade V2 dostupný i mezinárodně.

ZTE Blade V2 (2)

Výbava tohoto chytrého telefonu zahrnuje 64bit čtyřjádro Qualcomm Snapdragon 410, taktované na 1,2 GHz. Ten doplňuje grafický čip Adreno 306 a 1 GB operační paměti RAM. Interní paměť nabídne kapacitu 8 GB. Displej o úhlopříčce 5 palců disponuje HD (1280 x 720 px) rozlišením. Nechybí ani podpora 4G LTE, konkrétní podporované frekvence ovšem nejsou momentálně známé. Hlavní fotoaparát nabízí rozlišení 13 MPx s LED přisvětlovací diodou, nad displejem se pak nalézá 5MPx kamerka. Jak je vidět i na promovideu, ZTE hodně sází na fotografické schopnosti svého produktu. Baterie má kapacitu 2400 mAh. Výbava tedy na jednu stranu není nijak oslnivá, nicméně pro velkou skupinu uživatelů budou specifikace ZTE Blade V2 naprosto dostatečné.

Snap Happy with ZTE Blade V2 – Snap Selfies with Gesture Control!

Snap Happy with ZTE Blade V2 - Snap Selfies with Gesture Control!

Cena ani dostupnost ZTE Blade V2 nejsou momentálně známé.

Co na ZTE Blade V2 říkáte? Máte nějakou zkušenost s telefony této značky?

Zdroj: PhoneArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)