ZTE Axon 30 Pro zřejmě dostane jako první 200 MPx foťák od Samsungu

zte axon 30 pro

Na sociální síti Weibo společnost ZTE naznačila, že by její vlajková loď Axon 30 Pro mohla dostat jako první 200 MPx senzor od Samsungu. Ten se označuje jako S5KGND a teoreticky bychom se jej mohli dočkat ve více telefonech v tomto roce.

ZTE Axon 30 Pro dostane 200 MPx fotoaparát

Oficiálně ZTE na Weibo potvrdilo, že bude telefon vybaven čipsetem Snapdragon 888, což není žádné překvapení. Reklamní text však zdůrazňuje přítomnost ISP Spectra 580 a skutečnost, že podporuje 200 MPx fotoaparáty. Proč by to jinak společnost takhle důrazně zmiňovala? Společnost se také chlubí tím, že bude jejich telefon vybaven velice dobrým fotoaparátem, který vynikne zejména při zhoršených světelných podmínkách.

ZTE Axon 30 Pro 200 MPx fotoaparát

Zmíněno je, že telefon bude schopen fotografovat při světelnosti pouhých 0,1 lumenů. Samozřejmostí je pak podpora 4K HDR nahrávání a 10bitová barevná hloubka. Dle tipéra WHYLAB se skutečně jedná o nový fotoaparát od Samsungu. Na oficiální vyjádření si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Jak se na telefon těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)