TOPlist

Nová série ZTE Axon 40 chce uchvátit i excelkentním zvukem

ZTE Axon 40 zvuk pozvánka

Čínská společnost ZTE pošle zanedlouho na trh nové telefony ze série Axon 40 a pilně vypouští na sociální sítě další a další střípky informací, které tyto nadcházející vlajkové modely poodhalují. Kromě potvrzeného špičkového procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 nebo znovu i fotoaparátu úplně ukrytého pod vrstvou obrazovky nyní firma předem vychvaluje použité reproduktory. Má jít o stereo sestavu nové generace.

ZTE Axon 40 reproduktory plakát

Na oficiálním plakátu jsou zmíněny standardy či technologie Snapdragon Sound a dtsX Ultra, které skutečně slibují špičkové audio. Dokonce je zde zmínka o „ohromně šokujícím“ zvuku, takže jsme zvědaví, jak moc jde o fakt či pouhou marketingovou vábničku. Předchozí ZTE Axon 30 Ultra je v audio žebříčku na DxOMark až na 76. místě, takže prostor pro zlepšení tu rozhodně je.

ZTE Axon 40 fotoaparát pod displejem

K modelu Ultra byla již dřív oznámena například trojice 64Mpx fotoaparátů a celá série by se mohla chlubit excelentním displejem s téměř neviditelnými rámečky. Hodnota pokrytí přední strany má být skoro stoprocentní. Nová řada vlajkových ZTE mobilů bude představena 9. května.

Jak moc vás zajímá u mobilu zvuk?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)