Red Magic Gaming Tablet oficiálně: špičkové parametry a přívětivá cena

Red Magic Gaming Tablet představení

Herní značka Red Magic přišla se svým vůbec prvním tabletem a jak vidno, výrobce spadající pod ZTE si na něm dal pořádně záležet. Red Magic Gaming Tablet nabídne výkonný čipset, displej se skvělými parametry i velkou baterii.

Red Magic Gaming Tablet s výkonným Snapdragonem

Jedním z nejdůležitějších parametrů u jakéhokoli herního zařízení je pochopitelně výkon. O ten se v případě Red Magic tabletu vážně nemusíte bát, neboť jej má na starost čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 v kombinaci se 12 nebo 16 GB LPDDR5X RAM. Velkou pozornost výrobce věnoval i chlazení a tak by ani během delších herních relací neměly teploty představovat žádný problém. Použité UFS 3.1 úložiště má pak kapacitu 256 nebo 512 GB.

Red Magic Gaming Tablet

Použitý IPS displej má v případě Red Magic Gaming Tablet úhlopříčku 12,1″ a rozlišení 2 560 x 1 600 px. Vzhledem k tomu, že se jedná o herní zařízení, není nijak zvlášť překvapivá ani obnovovací frekvence obrazu 144 Hz a vzorkovací frekvence 240 Hz, jas displeje pak má dosahovat 600 nitů. Neméně důležitou složkou je pak zvuk, o který se zde stará hned čtveřice hlasitých reproduktorů využívajících technologii DTS.

Red Magic Gaming Tablet

Red Magic Gaming Tablet spoléhá na baterii o kapacitě 10 000 mAh, takže se vám po chvíli hraní rozhodně nevybije. A ocenit musíme také rychlé 80W nabíjení, díky kterému by mělo plné nabití baterie trvat jen 55 minut. Zrovna tak lze tabletu přečíst plusové body za kovovou konstrukci a milým překvapením je i 5G konektivita. Vzhledem k parametrům není vůbec špatná ani cena zařízení. Za 12/256GB provedení si výrobce na domácím trhu řekne o 3899 juanů (cca 11 800 Kč bez DPH) a 16/512GB verze stojí 4599 juanů (cca 13 850 Kč bez DPH). Teď už chybí jen dostatek obsahu, který by dokázal daný hardware pořádně využít.

Dává vám herní tablet smysl?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)