Hodinky ZTE Watch GT představeny. Za slušné peníze získáte spoustu funkcí i AMOLED displej

zte watch oficiálně

Společnost ZTE v Číně uspořádala tiskovou konferenci, kde došlo na představení nových produktů. Kromě nových telefonů řady S30 a sluchátek LiveBuds SE se nám oficiálně představují také hodinky ZTE Watch GT.

Hodinky ZTE Watch GT oficiálně

Hodinky mají tradičnější kulatý tvar a přední stranu pokrývá 1,2″ AMOLED panel. Tělo je pak vyrobeno z hliníku a váha je pouhých 30 gramů. Co se týče funkcí, stojí za zmínku monitorování srdeční frekvence, okysličení krve a sledování spánku a stresu. K dispozici je také vestavěná GPS a vodotěsnost 5ATM. To znamená, že můžete hodinky používat třeba i při plavání, což je jeden z 16ti podporovaných sportovních režimů.

ZTE Watch GT Introduction

ZTE Watch GT Introduction

Zajímavá funkce je pak pro fotbalisty. Hodinky totiž dokáží sledovat vaší polohu v reálném čase a dokonce vám po zápase či tréninku poskytnou teplotní mapu vašich nejaktivnějších pozic. Samozřejmostí je pak správa notifikací, focení na dálku pomocí telefonu, ovládání hudby nebo spousta ciferníků. Společnost slibuje výdrž až 15 dní při běžném používání, v úsporném režimu pak rovnou 23 dní. A cena? Hodinky jsou k dispozici aktuálně pouze v Číně a to za cenu 599 CNY, což je asi 2 000 korun bez daně. O mezinárodní dostupnosti zatím bohužel nepadla řeč.

Jak se vám nové hodinky ZTE líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)