Skenování očí, otisků i kontrola hlasu. ZTE Axon Lux pro Čínu boduje

ZTE_Axon_phone

Minulý týden se společnost ZTE vytasila s novou vlajkovou lodí ZTE Axon, která byla původně pouze pro americký trh. Nyní se ale na světlo světa dostává další přístroj, který již míří na domácí trh. ZTE Axon Lux, jak se nejvýkonnější verze označuje, s sebou přináší skvělý hardware, povedený design i nejmodernější technologie. Jako vůbec první telefon na světě se totiž pochlubí třemi způsoby biometrie. Uživatel může využít snímání sítnice v oku, skenování otisků prstů či dokonce ověření pomocí hlasem. Všechny tyto tři způsoby nabízí nový ZTE Axon Lux.

ZTE AXON lux

Zbytek výbavy se rovněž nese v luxusním duchu – 5,5″ displej s Quad HD rozlišením (2560 x 1440 pixelů), 4GB RAM paměť, Snapdragon 810, obrovské 128GB vnitřní úložiště s podporou Micro SD karty, 13MPx fotoaparát, baterie s kapacitou 3000 mAh a Android ve verzi 5.0. Prémiová bude, jak jinak, i cena, která se blíží k 15 tisícům korun bez DPH. To je na čínský telefon opravdu hodně, i když skvělý hardware se rozhodně u ZTE Axon Lux vytknout nedá.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)