Xiaomi Redmi Note 5 je blízko představení. Na internet unikly fotografie

xiaomi redmi note 5

Původně to vypadalo na to, že se ani Redmi Note 5 nedočkáme, a to z toho důvodu, že se Redmi 5 Plus hodně podobalo chystanému Redmi Note zařízení, jednalo by se tak o konkurenci. Včera ale Xiaomi rozeslalo novinářům pozvánku na představení nového telefonu. Velice pravděpodobně půjde o Xiaomi Redmi Note 5. Navíc o několik dní dříve jsme se dočkali uniklých renderů, které ukazují tento Xiaomi telefon v plné kráse.

Xiaomi Redmi Note 5 se pomalu dostává do střední třídy

Uniklé fotografie ukazují, že chystaná novinka bude mít minimální rámečky a duální fotoaparát na zadní straně. Upozorňujeme ale, že se prozatím nejedná o oficiální fotografie a ve finále také může mít tento telefon mírně odlišný design.

Redmi Note 5 – Xiaomi Next Phone 2018!!!

Redmi Note 5 - Xiaomi Next Phone 2018!!!

IPS displej by měl mít poměr stran 18:9 a FullHD+ rozlišení. Tělo telefonu je kovové, velkou změnou pak prochází procesor telefonu, kdy se po letech má Xiaomi “zbavit” Snapdragonu 625. Místo něj se má v telefonu objevit novější Snapdragon 636, který pak má doplnit 3 nebo 4 GB RAM.

Na zadní straně se má nacházet duální fotoaparát s 16 a 5 MPx. Baterie pak má mít kapacitu 4 100 mAh, i s podporou rychlého nabíjení Quick Charge 4.0. Cena tohoto telefonu by se pak měla pohybovat kolem částky 6 tisíc Kč. Oficiálního představení bychom se pak měli dočkat 14. února.

Líbí se vám chystaný model Xiaomi Redmi Note 5?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)