Menu

Xiaomi Redmi Note 5 je blízko představení. Na internet unikly fotografie

Původně to vypadalo na to, že se ani Redmi Note 5 nedočkáme, a to z toho důvodu, že se Redmi 5 Plus hodně podobalo chystanému Redmi Note zařízení, jednalo by se tak o konkurenci. Včera ale Xiaomi rozeslalo novinářům pozvánku na představení nového telefonu. Velice pravděpodobně půjde o Xiaomi Redmi Note 5. Navíc o několik dní dříve jsme se dočkali uniklých renderů, které ukazují tento Xiaomi telefon v plné kráse.

Xiaomi Redmi Note 5 se pomalu dostává do střední třídy

Uniklé fotografie ukazují, že chystaná novinka bude mít minimální rámečky a duální fotoaparát na zadní straně. Upozorňujeme ale, že se prozatím nejedná o oficiální fotografie a ve finále také může mít tento telefon mírně odlišný design.

IPS displej by měl mít poměr stran 18:9 a FullHD+ rozlišení. Tělo telefonu je kovové, velkou změnou pak prochází procesor telefonu, kdy se po letech má Xiaomi “zbavit” Snapdragonu 625. Místo něj se má v telefonu objevit novější Snapdragon 636, který pak má doplnit 3 nebo 4 GB RAM.

Na zadní straně se má nacházet duální fotoaparát s 16 a 5 MPx. Baterie pak má mít kapacitu 4 100 mAh, i s podporou rychlého nabíjení Quick Charge 4.0. Cena tohoto telefonu by se pak měla pohybovat kolem částky 6 tisíc Kč. Oficiálního představení bychom se pak měli dočkat 14. února.

Líbí se vám chystaný model Xiaomi Redmi Note 5?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Paletak

Jirka Hedbávný 1

5.2.2018 8:49

Ti číňáci umí fakt výborně kopírovat :)

Cardi

cardi -369

5.2.2018 9:24

to je taky jediné co umí :)

Janekjankovatej

Jan Kasik 0

5.2.2018 10:07

Jo jo úplná kopie ale čeho že. Asi placatýho telefonu s dotykovým displejem ne? Vždyť už jsou dlouho všechny telefony + – úplně stejné teda až na nálepku výrobce a cenu za ni.

Synus

Petr Petřík 4

5.2.2018 11:56

Jan Kasik: Naprostý souhlas

Lorak

Karol Kasanicky 0

5.2.2018 13:06

Uľahčujú im to všetky svetové firmy tým, že kvôli optimalizácii výrobných nákladov majú svoje závody v Číne. Po čase v takom externom závode Číňania prevezmú aj riadiace funkcie a odtiaľ je už blízko k tomu otvoriť si vlastnú firmu a schopných ľudí z pôvodnej značky dostať k sebe. Robia potom vlastne to isté ako predtým, len pod inou značkou.

RSS (komentáře k článku)