Xiaomi spustí oficiální eshop Mi.com pro Evropu, telefony však nečekejte

mi.com titul

O produkty společnosti Xiaomi je velký zájem po celém světě, nicméně jejich oficiální dosah je přinejmenším velmi omezený. Ke slovu se pak dostávají více či méně seriózní dovozci a mezinárodní obchodníci. Naposledy u nás vyvolal velká očekávání a následně i zklamání například eshop XiaomiForSale.com. Zdá se však, že se příznivcům Xiaomi v Evropě blízká na lepší časy, tedy přinejmenším pokud by od této společnosti nechtěli koupit přímo telefon či tablet, ale pouze některé z příslušenství, o které je však ve světě také velký zájem.

xiaomi-mi-band-2-mi.com

Xiaomi nedávno oznámilo, že hodlá své příslušenství, jakým jsou například povedená sluchátka Piston 2 či powerbanky této značky, prodávat skrze svůj obchod Mi.com v USA. Nedlouho na to přišla dobrá zpráva ve stejném znění také pro zákazníky z Evropy. V současnosti však není jasné kdy ke zprovoznění eshopu na Mi.com pro evropské zákazníky dojde a ani jaké konkrétní produkty zde budou k dispozici. Krom sluchátek, powerbank a chytrého náramku Mi Band by si jistě spousta zákazníků přála například také nedávno představenou akční kameru Yi.

140509-xiaomi-mi-power-bank-mi.com

Dle slov Huga Barry, viceprezidenta Xiaomi, je však pro společnost i nadále prioritou Indie, kam již od konce loňského roku expanduje. Dle jeho tvrzení se tak oficiálního dovozu chytrých telefonů a tabletů Xiaomi do Evropy v dohledné době nedočkáme.

Jaký je váš názor na (částečné) zprovoznění obchodu Mi.com pro Evropu?

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (213)