Menu

Xiaomi se pustilo do dronů, promo video vypadá slibně

Ačkoli čínské Xiaomi brázdí s přehledem vody mobilních telefonů, společnost už dávno není jen a pouze výrobcem levných a výkonných smartphonů. Fitness trackery, hrnec na rýži, sluchátka, segway, powerbanky i kamery či televize – je jen málo elektronických odvětví, kde by čínský gigant nesmočil aspoň špičky. Svůj záběr společnost rozšířila o další velmi žádané zboží. Přivítejte Xiaomi dron, který si to chce rozdat s DJI.

Konkurent DJI? Xiaomi dron spatří světlo světa 25. května

U Xiaomi není nikterak překvapivé, že se pro tvorbu drona zaměřeného na běžné uživatele – naopak nás udivuje, že se společnost  k podobnému kroku rozhoupalo až nyní. Nový přírůstek do rozvětvěné rodiny bude představen už ve středu 25. května. Přesné specifikace jsou předmětem spekulací a rozsekne je až středeční konference – na internet přesto uniklo promo video obsahující nového konkurenta například oblíbených dronů DJI nebo Yuneec.

Cena a specifikace

Nejčerstvější internetové spekulace vypadají více než lákavě – připevněná kamera by mohla nahrávat videa ve 4K, dočkat bychom se měli i ovládání dronu za pomocí gest. Cena bez daně by se měla pohybovat okolo 15 tisíc korun. Ačkoli přesné specifikace halí mlha, jedno je jasné: známá čínská firma je zvyklá přicházet ve velkém stylu se směšnou cenovkou. Bude to případ i nového drona? Konference se odehraje 25. května v 11 hodin dopoledne našeho času.

midron

Zdroje: androidcentral.com, digitaltrends.com

 

Komentáře

Woji

woji 0

z aplikace
24.5.2016 16:47

v apce je video…
v ..
nedostupne

Joannekovaczicz

Johanna Kovaczicz 0

24.5.2016 18:58

woji napsal: 24.5.2016 16:47

v apce je video... v .. nedostupne

Zdravím,

v aplikaci se videa bohužel nezobrazují, neváhejte ale zavítat na web. :)

Hezký den.

Kamenak

z aplikace
24.5.2016 21:37

Tak proč tu apku ne upravíte aby videa šli

RSS (komentáře k článku)