Menu

Uber reaguje na stávku taxikářů a rozdává koláčky zdarma

uber kolacky
Uber reaguje na stávku taxikářů a rozdává koláčky zdarma
Ohodnoťte článek

Pokud bydlíte v Praze a potřebovali jste se v pondělí ráno dostat do práce přes magistrálu, nejspíš jste měli smůlu a uvízli v koloně. Dvě stovky taxikářů zablokovalo dva pruhy v každém směru na ulici Wilsonova. Mimo jiné se jednalo o protesty proti alternativním taxi službám, aneb stále ve světě rostoucí a oblíbenější službu Uber. Společnost však celé akce vítězně využila ve svůj prospěch a na rozdíl od hrstky pražských taxikářů za polovinu ceny dopravila zákazníky do práce. Dnes odměňuje fanoušky koláčky zdarma.

Uber využil protestů taxikářů, aplikaci si stáhlo o 69 % více lidí

Pohotová reakce Uberu a snížení svých sazeb na polovinu mělo za následek, že si oproti průměru v minulém týdnu aplikaci stáhlo o celých 69 % uživatelů více. Nyní Uber odměňuje Pražany koláčky zdarma jako poděkování za podporu při stávkách konkurentů. Pokud bydlíte v Praze a chcete se ráno zcela zdarma nadlábnout, zapojte se do akce #UberKOLACE.

Jak to funguje?

  • Jednoduše si dnes (ve středu 10. února 2016 ) od 8:00 otevřete aplikaci Uber.
  • Na dolní liště vyberte možnost UberKOLACE.
  • Zadejte místo doručení a klikněte „Objednat”.
  • Za pár minut dorazí Uber se 4 koláčky pro vás a vaše blízké.
  • A to je vše! Dovoz ani samotné #UberKOLACE vás stát nic nebude!unspecified-2

Akce #UberKOLACE započne v 8:00 a trvat bude do vyčerpání zásob. Pokud budete sdílet svůj zážitek na sociálních sítích, můžete použít hashtag #UberKOLACE.

Uber
Uber
Price: Free

Zdroj: Tisková zpráva

Komentáře

Hosan77

Hosan77

z aplikace
10.2.2016 9:32

To si taxikáři pomohli.

Gorole

Gorole

z aplikace
10.2.2016 10:14

je to parta zlodějů co si to může dovolit.

Zombino

Zombino

z aplikace
10.2.2016 12:12

Taxikáři už nás okrádali dost dlouho, patří jim to.

maxipes

maxipes

10.2.2016 16:45

Ne, že bych sympatizoval se stávkujícími taxikáři, ale napadlo někoho tady podívat se na Uber i z opačného hlediska. Oni totiž tacikáři mají v leccčems pravdu, pokud je řeč o nejpopulárnější službě Uberu Pop. Taxi je koncesovaná živnost a k její provozování musíte plnit jisté předpoklady. Přinejmenším mít živnostenský list a pojistku odpovědnosti. To Uber pop neřeší. Vlastně tak lidé, kteří tuhle službu provozují, podnikají protiprávně, jinými slovy jsou na úrovni černých taxikářů bez taxametru. Z mého pohledu není Uber taková bomba, jak se tu často prezentuje.
Z vlastní zkušenosti vím, že v Praze není problém jezdit za ceny pod 19 Kč za km s legální Taxi službou a nadprůměrně kvalitním autem (většinou mě vozí novější Superb nebo Octavia III), takže mi Uber jako nic tak úžasného nepřijde.

Martin P.

Martin P.

11.2.2016 8:17

Někdo tu už naznačil v tom hejtu pro „klasickému“ taxi jaksi zaniká v zaslepení že propagované náhradní služby jsou vyhánění čerta dáblem.

RSS (komentáře k článku)