TOPlist

Tohle je top! Samsung Watch za super cenu a se sluchátky v hodnotě tří tisíc zdarma

Samsung Watch sluchátka zdarma


Komerční článek

Konečně tu máme dlouho vytoužený první prázdninový víkend a spolu s ním přichází i období, kdy máme většinou méně pracovních povinností a více volného času, v neposlední řadě také čas dovolených a krásného letního počasí, které přímo vybízí k venkovním aktivitám. A právě pro první měsíc prázdnin připravil Samsung společně se svým partnerem Mobil Pohotovost skvělou akci.

K jakýmkoliv hodinkám aktuální páté řady Galaxy Watch totiž dostanete sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 tisíc zcela zdarma. Mobil Pohotovost navíc přidá bonus až 2 tisíce korun a k výkupní ceně vašeho stávajícího zařízení dalších 15 % navrch. Nejen, že výrazně ušetříte, ale posunete zážitek z ekosystému Samsung o další level výš. Samsung Watch sluchátka zdarma akce

EKOnomicky i EKOlogicky

Jak nakombinovat bonusy, abychom si zajistili tu nejnižší pořizovací cenu nových Samsung Watch? Tak například vrcholný topmodel Galaxy Watch 5 Pro LTE je nyní v akci za 9 490 Kč (původně 12 990 Kč). Pokud se rozhodnete prodat starší hodinky nebo třeba telefon, který už nepoužíváte, Mobil Pohotovost vám cenu těchto hodinek zlevní o další dva tisíce. To už jsme na cenovce 7 490 Kč za nejnabušenější profiverzi Samsung Watch. Navíc ji ještě sníží 15% bonus odvíjející se od výkupní ceny přístroje. A sluchátka Buds2 dostanete jako dárek. Ten si můžete nechat nebo jím třeba někoho obdarovat. To je prostě top!

Ceny Galaxy Watch s bonusem a sluchátky zdarma:

Výkupní cenu si jednoduše spočítáte na kalkulačce.

  Samsung Watch Samsung sluchátka zdarma akce

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)