Chcete si doma zadarmo zkusit TV s Androidem a ambilight?

Philips TV ambilight Android zdarma test

Kopit si domů poslední výkřik moderní techniky někdy není jen tak. I když jsou dostupné hromady recenzí, fotek a videí, osobní test prostě nic nepředčí. Například v případě zařízení, které má perfektně sednout do vašeho domácího prostředí a ještě s ním dokonce interagovat. Mezi takové přístroje se dá určitě zařadit televizor se světelnou technologií ambilight, tedy zadním vyzařováním barev dle přehrávaného obsahu. Společnost Philips TV teď tyto své kousky, které mimochodem běží na systému Android TV, nabízí zájemcům zdarma na testování domů.

„Z našeho průzkumu s trochou nadsázky vyplynulo, že existují dva druhy diváků. První skupina, která chce již jen televizor s Ambilightem a ta druhá, která Ambilight zatím nevyzkoušela. Ambilight se nedá popsat, ten je potřeba zažít. A proto jsme se rozhodli, že poskytneme českým zákazníkům příležitost si televizor vyzkoušet v klidu na vlastní oči u sebe doma,“ říká Petr Valoušek, ředitel TP Vision (výrobce televizorů Philips) pro Českou republiku.

Tato speciální prodejní akce trvá od 1. dubna do 31. května 2022 a platí pro všechny modelové řady roku 2021 a 2022 s Ambilightem. Zákazník si v některé z vybraných prodejen zakoupí televizor a pokud s ním nebude spokojený, může ho do 30 dnů bezplatně vrátit. Stačí vyplnit dotazník na přidruženém webu a zabalenou TV vrátit buď přímo v prodejně, nebo v případě e-shopu poslat televizor kurýrem. Prodejce mu poté vrátí peníze.

Jaké máte zkušenosti s Ambilight?

Zdroj: TZ Philips

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)