10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů – vyhlášení soutěže

ZUK4c8a75_e_shop

Náš pravidelný seriál 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů má za sebou již úctyhodných 10 dílů. Co to znamená? Že je na čase odměnit naše čtenáře, kteří nás pravidelně zásobují velmi zajímavými tipy. Právě tipy na zajímavosti od našich čtenářů tvoří náš seriál, který si u vás získal velkou oblibu. Jak jsme soutěžili? První tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce zajímavých tipů (tedy těch, které jsme zařadili do některého z našeho dílu), vyhrávají. Jelikož nám do redakce přichází stále obrovské množství tipů, je důležitá také rychlost čtenářů (tipy procházíme podle času zaslání).

O co jsme soutěžili?

zboží - svítící USB kablík

 

Seznam výherců

  1. Ondřej Novotný (6 tipů) – USB kablík s animací nabíjení

  2. Jiří Hnik (4 tipy) – Google Cardboard (čínská verze)

  3. Peter Šimko (3 tipy) – plastová postavička Androida

Výhercům moc gratulujeme! Jednotliví výherci budou kontaktováni na e-mail.

Další díly přicházejí, soutěžte s námi!

Náš pravidelný seriál nekončí. Stále máme od našich čtenářů velký počet tipů, které navíc každým dnem přibývají. S 11. dílem navíc startujeme nové kolo soutěže, kdy všichni začínají opět s 0 na svém “kontě”. Chcete vyhrát zajímavé ceny? Tak neváhejte a zašlete nám zajímavý tip na čínské zboží.

Pro hlasování z naší aplikace klikněte zde.

Předchozí díly seriálu

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)