Tablet Xiaomi nabídne 9,2″ displej, čtyřjádrový procesor a 1 GB RAM

Xiaomi-Mi3-Back

Společnost Xiaomi je známá především díky skvělému systému MIUI, který je obsažen v obrovském množství telefonů jako alternativní ROM. Stejně tak se čínský výrobce pyšní skvělými smartphony Mi, které vždy překvapily výborným poměrem cena/výkon. Již delší dobu se proslýchá, že na trh dorazí také tablet Xiaomi. Vypadá to, že jsme tomu zase o něco blíže – na internet se dostaly některé specifikace chystaného tabletu, který prozatím nese kódové označení HM1AC.

Informace se týkají především velikosti displeje – 9,2″ – a čtyřjádrového procesoru Snapdragon 400, který požene nový tablet kupředu. Hardwarovou výbavu doplní grafický akcelerátor Adreno 305, 1 GB RAM paměť a 8 GB vnitřní úložiště. Chybět nebude ani 7 MPx zadní fotoaparát a 1,5 MPx přední kamerka.

640x341xxiaomi-tablet-leaked-750x400.jpg.pagespeed.ic_.a6EPPIIeD3

Říkáte si, že hardwarová výbava není tak slavná, jak jste čekali? Je 1 GB RAM paměť málo? Vypadá to, že Xiaomi nepředstaví tablet s TOP výbavou, ale jsme přesvědčeni, že zaútočí velmi nízkou cenou a příjemným bonusem bude skvělý systém MIUI. 1 GB RAM paměť nás trochu straší, na druhou stranu optimalizace společnosti Xiaomi prostě jde, takže by to nemuselo být tak špatné. Hlavně pokud to podpoří velmi nízká cena.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)