T-Mobile umožní platit v Google Play z vyúčtování nebo z kreditu

1-T_MOBILE_2

Moderní mobilní systémy nabízejí uživateli velmi snadný přístup k aplikacím skrze speciální obchody. V případě Androidu se jedná o Obchod Play, se kterým se každý z vás mnohokrát setkal. V tomto virtuálním ráji jsou nám zpřístupněny tisíce aplikací, které můžeme velmi snadno stáhnout. Ne všechny jsou ovšem šířeny zdarma a pro jejich stažení musíme zaslat vývojářům daný poplatek. Dodnes neexistoval pro české uživatele jiný způsob, než vyplnit číslo kreditní karty a posílat peníze skrze svůj účet. Jeden z českých operátorů ovšem přichází s řešením – T-Mobile nabízí platbu za aplikaci přímo z vyúčtování za telefon či z kreditu. Nově tak mohou uživatelé tohoto operátora platit za aplikace, aniž by museli svěřovat svou kreditní kartu společnosti Google.

Nákup na Google Play bude pro naše zákazníky ještě pohodlnější, bez nutnosti zadávat někam údaje ze své platební karty. Zaplatí jednoduše v rámci vyúčtování služeb, nebo jim bude částka přímo stržena z kreditu,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile, a dodává: „Věřím, že klienti tuto novinku ocení a budou ji v hojné míře používat.

google-play-music-11

Zprovoznění této služby probíhá postupně a mělo by završit do 14 dnů. Jedinou podmínkou je aktivní služba T-Mobile m-platba.

Uvítali byste podobnou službu i u ostatních operátorů?

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (33)