Šuškanda: Chystá se odolná Sony Xperia ZR

1366968766_w566_h377

Na každém šprochu, pravdy trochu – tak praví moudré přísloví. A nejnovější šproch se týká Xperie ZR, odolné sestřičce nedávno recenzovaného Zetka.

Drb jsme odchytili na webu XperiaBlog, který uvádí, že bychom se brzy mohli dočkat zoceleného válečníka, který by rozšířil řadu Z. Konkrétně by se mělo jednat o model, který se označuje kódovým jménem Dogo. Pokud bychom se měli bavit o hardwaru, předpokládá se, že bude mít displej o úhlopříčce 4,6 palce s rozlišením 1280 x 720 bodů. Přístroj bude pohánět čipset na platformě Qualcomm S4 Pro – ovšem není jasné, zda se bude jednat o čtyřjádrový Snapdragon 600. Dále máme na seznamu 2 GB RAM, pouze 8 GB interní úložiště, 13MPix fotoaparát, podporu pro microSD karty a baterii o kapacitě 2300 mAh.

Co se týče odolnosti, pak by mělo ZR splňovat protokol IP55/IP58, čímž se dostává výše než Xperia Z (IP55/IP57), tudíž by měla přežít v hloubce 1,5 metru po dobu třiceti minut. A design by se prý měl podobat více Xperii ZL než samotnému Zetku. Kvůli nedostatku obrazových dat jsme byli nuceni použít model ZL i jako náhledový obrázek, nenechte se tedy zmást.

 

 

Zdroj: XperiaBlog

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)