Stáhněte si Obchod Google Play 4.2.9 z Androidu 4.3!

play42343

Před týdnem jsme přinesli odkazy na stažení klientské aplikace Obchodu Play verze 4.2.3 z uniklého “dumpu” Androidu 4.3 pro Nexus 4. Tentokrát zde máme Obchod Play 4.2.9, který začal Google uvolňovat společně s oficiálním představením Androidu 4.3 (přečtěte si přehled nejdůležitějších novinek v novém Androidu). Už z čísla verze je jasné, že se jedná jen o minoritní aktualizaci, což potvrzuje i zvětšení velikosti instalačního balíčku o pouhých 80 KB.

Ve verzi 4.2.3 našli redaktoři serveru Android Police fragmenty kódu, naznačující možnost omezení přístupu vybraným uživatelům, což se nakonec potvrdilo, neboť jednou z hlavních novinek Androidu 4.3 jsou právě omezené profily. Obchod Play 4.2.9 obsahuje proti předchozí verzi jen minimum novinek. V první řadě přibylo několik obrázků a řádků kódu.

Nové obrázky v Obchodě Play 4.2.9 Nové obrázky v Obchodě Play 4.2.9

Nakonec se s pomocí čtenářů podařilo vypátrat, kde je ona grafika použita.

Odkazy ke stažení

Soubor APK je podepsán Googlem a aktualizuje stávající Obchod Google Play. Podpis zaručuje, že soubor je bezpečný pro instalaci a nebylo s ním manipulováno. Pokud nechcete čekat na oficiální aktualizaci, stáhněte a nainstalujte si ho stejně jako všechny ostatní soubory APK.

Zdroj: Android Police.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)